SCHOPNOSTI NA ÚROVNI TRAIL RATED®

Jeep® Compass Trailhawk je nositelem loga Trail Rated, které označuje schopnost vozidla zdolávat ten nejdrsnější terén. Toto nové SUV je tak důkazem tradice značky Jeep® nabízet vozy s legendárními schopnostmi, jako je dokonalá trakce, vysoká světlá výška, manévrovatelnost, rozsah výkyvu náprav a brodivost.

display media

SCHOPNOSTI 4X4

Compass nabízí dva inovativní systémy pohonu všech kol pro nejlepší schopnosti jízdy v terénu. Systémy Jeep® Active Drive a Jeep® Active Drive Low automaticky a plynule přepínají mezi pohonem dvou nebo čtyř kol, a nepřetržitě tak řídí tok točivého momentu ke kolům a zajišťují optimální trakci.

NEJLEPŠÍ NÁJEZDOVÉ ÚHLY VE SVÉ TŘÍDĚ

Jeep® Compass Trailhawk nabízí nejlepší světlou výšku v této třídě vozidel (21,6 cm) a stejně tak nejlepší přední nájezdový úhel (30,0°), přejezdový úhel (24,4°) a zadní nájezdový úhel (33,6°).

MOTORY

Zcela nový vůz Jeep® Compass se dodává s celkem pěti motorizacemi, třemi vznětovými a dvěma zážehovými. Vůz Jeep® Compass má v nabídce také dvě převodovky, devítistupňovou automatickou pro verze s pohonem 4x4 a šestistupňovou manuální pro pohon 4x2 i 4x4.

image
image
image

ZÁŽEHOVÝ MOTOR 1.4 TURBO MULTIAIR® II V4

Tento výkonný a zároveň velmi hospodárný přeplňovaný motor plně využívá moderní technologie MultiAir® umožňující vyšší točivý moment při nižším výkonu. Systém ovládá nejen sací ventily, ale kontroluje spalovací proces v každém válci a řídí zdvihy pístů. Výsledkem je skvělý výkon a spotřeba. Motor je spojen s exkluzivní devítistupňovou automatickou převodovkou a pohonem všech kol.

K
icon1 170
Nm
icon2 250

VZNĚTOVÝ MOTOR 2.0 TURBO MULTIJET II

Účinný přeplňovaný vznětový motor 2.0 Multijet II použitý ve voze Jeep® Compass je vybaven druhou generací technologie Multijet, která nabízí čtyři ventily na válec a ventilový rozvod se dvěma vačkovými hřídeli v hlavě válců (DOHC) poháněný řemenem. Vznětový motor 2.0 produkuje maximální výkon 140 k a dodává se s šestistupňovou manuální převodovkou nebo devítistupňovou automatickou převodovkou a pohonem všech kol.

K
140
Nm
350

VZNĚTOVÝ MOTOR 2.0 TURBO MULTIJET II

Účinný přeplňovaný vznětový motor 2.0 Multijet II použitý ve voze Jeep® Compass je vybaven druhou generací technologie Multijet, která nabízí čtyři ventily na válec a ventilový rozvod se dvěma vačkovými hřídeli v hlavě válců (DOHC) poháněný řemenem. Přeplňovaný vznětový motor 2.0 produkuje maximální výkon 170 k ve spojení s devítistupňovou automatickou převodovkou a pohonem všech kol.

K
170
Nm
380

ZÁŽEHOVÝ MOTOR 1.4 TURBO MULTIAIR® II V4

Tento výkonný a současně hospodárný přeplňovaný motor plně využívá moderní technologie MultiAir® umožňující vyšší točivý moment při nižším výkonu. Systém ovládá nejen sací ventily, ale kontroluje spalovací proces v každém válci a řídí zdvihy pístů. Výsledkem je skvělý výkon a spotřeba. Motor je spojen s šestistupňovou manuální převodovkou a pohonem předních kol.

K
icon1 140
Nm
icon2 230

VZNĚTOVÝ MOTOR 1.6 TURBO MULTIJET II

Vznětový přeplňovaný motor 1.6 Turbo Multijet II s šestistupňovou manuální převodovkou je dostupný s pohonem předních kol a má maximální výkon 120 k.

K
icon1 120
Nm
icon2 320

ZATÍŽENÍ TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ

Pokud jde o tažení přívěsů, nabízí Jeep® Compass opět něco navíc. Přeplňovaný vznětový motor 2.0 MultiJet II poskytuje maximální tažný výkon 1900 kg. Tato hodnota užitečné hmotnosti přívěsu je vhodná pro tažení téměř všech typů přívěsů, od karavanů až po přívěsy pro malé lodě, motocykly nebo sněžné skútry.

engine icon
Přeplňovaný vznětový motor 1.6 MultiJet II s šestistupňovou manuální převodovkou

120 koni

vehicle icon
1000
engine icon
Zážehový motor 1.4 Multiair II V4 s šestistupňovou manuální převodovkou

140 koni

vehicle icon
1000
engine icon
Přeplňovaný vznětový motor 2.0 MultiJet II s devítistupňovou automatickou převodovkou

140 koni

vehicle icon
1900
engine icon
Zážehový motor 1.4 Multiair II V4 s devítistupňovou automatickou převodovkou

170 koni

vehicle icon
1000
engine icon
Přeplňovaný vznětový motor 2.0 MultiJet II s devítistupňovou automatickou převodovkou

170 koni

vehicle icon
1500

JEEP® COMPASS

Vyzkoušejte u nejbližšího prodejce.

KATALOG JEEP® COMPASS

Stáhněte si nebo objednejte katalog Jeep® Compass