VŽDY PŘIPOJENI

Compass nyní nabízí nové systémy Uconnect™, které poskytují komunikaci, zábavu a funkce navigace. Uživatelé jistě ocení vylepšení dostupná ve čtvrté generaci tohoto systému zaměřená na zrychlení systému a vyšší procesní výkon.

TECHNOLOGIE, KTERÉ VÁM USNADNÍ ŽIVOT

Když máte všechny věci po ruce, dává vám to skvělý pocit volnosti. Zcela nový vůz Jeep® Compass posouvá míru pohodlí na nevídanou úroveň díky neočekávaným možnostem ovládání a konektivity, které umožňují vždy skvěle využívat možnosti zábavy a získávání informací. Volume doprava, zadejte váš další cíl a vyrazte!

7" DISPLEJ NA PŘÍSTROJOVÉM PANELU

7palcový plně barevný LED displej řidiče na přístrojovém panelu je dostupný u všech verzí a výbav Jeepu Compass. Řidič si může zobrazované informace přizpůsobit díky snadnému nakonfigurování. Displej je navržen tak, aby komunikoval vizuálně a rychle a přehledně poskytoval informace grafickou a textovou formou. Pomocí tlačítek na volantu může řidič přizpůsobit displej tak, aby zobrazoval potřebný objem informací. Systém je intuitivní a může být přizpůsoben pro zobrazení různých kombinací informací.

JEEP® COMPASS

Vyzkoušejte u nejbližšího prodejce.

KATALOG JEEP® COMPASS

Stáhněte si nebo objednejte katalog Jeep® Compass