Buďte vždy ve spojení

Bezpečnost, zábava a nový zážitek z jízdy. Stáhněte si aplikaci MyUconnect z App Store nebo Google Play.

NOVÉ SLUŽBY UCONNECTM

Nový Jeep® Compass je vybaven službami Uconnect a intuitivními technologiemi, díky kterým budete mít vše pod kontrolou. Propojte se se svým SUV a objevte všechny možnosti.

*Customer Care, Vehicle Health Report, At-Home Digital Assistant, Drive Alerts, Eco Score, Vehicle Health Alert, In-Vehicle Notifications, Send & Go, POI Search, Live Weather/ Live Traffic/ Live Speedcams funkce podle očekávání startují od září 2020. Další informace vyhledejte na webové stránce Jeep®.

Image Exterior

UCONNECT SERVICES

Stačí jen pár kliknutí a můžete být se svým vozem Jeep® Compass ve spojení. Zjistěte více o všech službách a funkcích Uconnect.

  

  

7” TFT

Volitelný 7palcový plnobarevný LED přístrojový panel umožňuje řidiči konfigurovat, organizovat a personalizovat informace mezi kontrolními ukazateli. Přijměte důležité informace rychle prostřednictvím snadno srozumitelné grafiky, textů a symbolů. Potřebujete změnit obrazovku? Soustřeďte se na jízdu a využijte tlačítek na volantu. Zůstanete tak ve správném směru a v bezpečí.

JEEP® OFF-ROAD PAGES

Získejte maximum z každého dobrodružství tím, že se budete učit od odborníků. V aplikaci Jeep® Off-Road pages se dozvíte vše potřebné a získáte snadno čitelné informace o náklonu, stoupání, tlaku v pneumatikách a světlé výšce. Sledujte výkon svého vozidla abyste se při svém dobrodružství pohybovali s naprostou jistotou.

KATALOG JEEP® COMPASS

Stáhněte si nebo objednejte katalog Jeep® Compass