PROGRAM CAMP JEEP® 2019

Na účastníky Camp Jeep® 2019 čekají tři dny napínavých dobrodružství. Kromě testovacích jízd s celou paletou modelů značky Jeep® si budete moci vyzkoušet legendární schopnosti svého modelu Jeep® na mnoha offroadových trasách a zúčastnit se celé řady aktivit včetně živých koncertů a zábavy pro děti.

ZJISTĚTE VÍCE

O AKCI CAMP JEEP®

Duch ikonické značky ožívá na každoroční akci Camp Jeep®, která již pošesté přivítá členy klubu Jeep® Owners Group (JOG) a příznivce značky z celého světa, jež si společně užijí jedinečný a zcela pohlcující zážitek Jeep®.
Třídenní camp nabídne teoretické i praktické kurzy Jeep® Academy, testovací jízdy v terénu s prvními hybridními modely Jeep® a vrcholnou řadou S a také četné offroadové trasy pro otestování vlastních dovedností v terénu. Srdce a duše značky Jeep® ožívají právě na takových setkáních, protože spojují stovky majitelů vozů Jeep® z celé Evropy. Zde mohou společně sdílet svou lásku k přírodě a dále rozvíjet komunitu Jeep®, jednu z nejsemknutějších a zábavu milujících skupin ve světě automobilů. "

ZJISTĚTE VÍCE
/content/dam/jeep/crossmarket/JeepLife/jeep-camp-2019/Learn_Drive_and_Conquer.jpg

MÍSTO KONÁNÍ 2019: ITÁLIE

San Martino di Castrozza je horské středisko obklopené jedním z nejfantastičtějších výtvorů na Zemi, Dolomity. Dolomity jsou naprosto jedinečným místem, které organizace UNESCO zapsala na Seznam světového dědictví. Nádherné uskupení devíti hor nabízí fascinující scenerie, které si všichni vychutnáte. Samozřejmě ideálně za volantem některého modelu řady Jeep®.

ZJISTĚTE VÍCE

PŘEDSTAVENÍ MODELU GLADIATOR V REGIONU EMEA

Nespornou hvězdou letošního ročníku bude nový pick-up Jeep® Gladiator, který se světu poprvé představil vloni na autosalonu v Los Angeles. Gladiator navazuje na dlouhou a bohatou tradici odolných a spolehlivých pick-upů Jeep®. Nabízí originální design, funkčnost, všestrannost, nejlepší tažnou kapacitu a nosnost v dané třídě, možnost jízdy s otevřeným nebem nad hlavou, pokročilé pohonné jednotky, špičkové jízdní vlastnosti na vozovce a samozřejmě i offroadové schopnosti. To vše za asistence mnoha bezpečnostních prvků a nejmodernějších technologií.

GALLERY

image

JEEP® OWNERS GROUP

Značka Jeep® je hrdá na to, že spojuje lidi, kteří sdílejí lásku ke svobodě a dobrodružství.

ZJISTĚTE VÍCE

NEWSLETTER JEEP®

Přihlaste se k odběru novinek ze světa značky Jeep®

PARTNERSTVÍ JEEP®

Značka Jeep® je hrdým partnerem a sponzorem různých týmů a organizací