Exteriér

gladiator_overview_esterni_01

MAXIMUM CUSTOMIZATION

Maximální personalizace

Jeep® Gladiator vám dokáže poskytnout opravdový zážitek z jízdy s nebem nad hlavou. Variabilní řešení čelního okna a střechy vám umožňují rozhodnout se kdykoliv pro hard-top se třemi pevnými panely, plátěnou střechu nebo zcela otevřené uspořádání. Užijte si maximální svobodu na každé cestě a v jakémkoliv ročním období.

Prozkoumat exteriér

Maximální všestrannost

Interiér

gladiator_overview_interni_01

COMFORT TO THE MAX

Maximální komfort

Interiér modelu Gladiator byl navržen tak, aby maximalizoval vnitřní prostor a poskytoval nejvyšší úroveň komfortu a pohodlí. Vše v nezaměnitelném stylu Jeep®. Užijte si plně omyvatelný interiér, vyhřívaný volant a sedadla a dva velké úložné prostory: jeden pod zadním sedadlem a druhý za opěradly zadních sedadel.

PROZKOUMAT INTERIÉR
gladiator_overview_interni_04
gladiator_overview_interni_03

Technologie

Na palubě modelu Gladiator naleznete nejmodernější technologie, které vyzdvihují každý aspekt každodenního provozu.

gladiator_overview_tecnologia_01

Výkon

gladiator_overview_prestazioni

THE DEFINITION OF UNSTOPPABLE

Definice nezastavitelnosti

Jedním z jedinečných prvků vozidla je vznětový motor 3.0L V6 Multijet s výkonem
264 k, který nabízí prvotřídní výkonové parametry. Neskutečných 600 Nm točivého momentu je připravených v pouhých 1400 ot./min. A zapomenout nesmíme ani na proslulý pohon všech kol Jeep®, který pracuje v dokonalé harmonii s 8stupňovou automatickou převodovkou.

Prozkoumat výkon
/content/dam/jeep/crossmarket/model/gladiator/overview/Performance/jeep_gladiator_overview_prestazioni_03_mbl_768x432.png

Bezpečnost

gladiator_overview_sicurezza_01

MORE THAN 65 SYSTEMS WORKING TO PROTECT YOU

O vaši bezpečnost se stará více než 65 systémů

Gladiator nabízí přes 65 prvků aktivní a pasivní bezpečnosti. Ty zahrnují monitoring mrtvého úhlu, který sleduje slepé úhly kolem vozidla, adaptivní tempomat, který udržuje rychlost v závislosti na odstupu od vpředu jedoucího vozidla, systém varování před čelním nárazem, který vás upozorní na překážku v dráze vozidla a nakonec automatické dálkové světlomety, které upravují intenzitu světel v závislosti na okolních světelných podmínkách.

Prozkoumat bezpečnost