Pouze ilustrační obrázky. Vozidlo je aktuálně k dispozici pouze ve Spojených státech amerických. Prodej vozidla na evropském trhu bude upřesněn.SVOBODA MÁ NOVOU PODOBU: OBJEVTE JI!

Jste nadšeni novým modelem Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-In Hybrid? Mějte vždy nejnovější informace. Přihlaste se k odběru novinek a získávejte podrobnosti, náhledy a nejnovější informace o jeho příchodu do Evropy.

Pouze ilustrační obrázky. Vozidlo je aktuálně k dispozici pouze ve Spojených státech amerických. Prodej vozidla na evropském trhu bude upřesněn.
Grand Cherokee 4xe Summit Reserve: emise CO2(vážené, v kombinovaném provozu) (g/km): 62. Spotřeba paliva (vážená, v kombinovaném provozu) (l/100 km): 2,6; spotřeba elektrické energie (ECAC vážená, v kombinovaném provozu) (kWh/100 km): 25. Hodnoty byly vypočtené na základě zkušebního postupu WLTP (nařízení EU 2018/1832). Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly naměřené výrobcem při předběžných homologačních testech podle cyklu WLTP (nařízení EU 2018/1832) a mohou proto podléhat změnám v důsledku finální homologace.