Obrázky jsou pouze informativní a mají ilustrační charakter. Jakmile bude vůz k dispozici, přibližně v druhém čtvrtletí roku 2023, nebudou muset být vyobrazené barvy a detaily k dispozici, nebo se budou moci lišit, a to například z technických a/nebo výrobních a/nebo obchodních důvodů. Na některých obrázcích může být zobrazeno příslušenství a/nebo výbava, které nejsou součástí standardní výbavy a které budou v době, kdy bude vozidlo k dispozici, dodávané na přání a za příplatek. 

ELECTRIC

404 km
v kombinovaném provozu
550 km ve městě
* předpokládaný elektrický dojezd podle WLTP
24 min
z 20 na 80 % baterie
100kW DC rychlonabíjení

156 koní
elektrického výkonu


100 kW
rychlonabíjení


BENZÍN

 
100 koní
Maximální výkon
 
5,5 l/100 km
Kombinovaná spotřeba WLTP
 
6-stupňová
Manuální převodovka

Auto roku, které mění hru​

Nový Avenger, první 100% elektrický Jeep, zažil první úspěch a nově definuje budoucnost mobility a stanovuje nový standrard pro malé SUV na celém světě. Avenger je Evropské auto roku 2023.

Exteriér
OHROMÍ VÁS

Dobrodružství znamená překonávání hranic, objevování a hledání sama sebe ve zcela novém světě. Výrazná 18“ kola z lehké slitiny senzačně ladí se svalnatými tvary nejkompaktnějšího elektrického Jeepu®, vybaveného 360° ochranou karoserie. Robustní design odráží ikonickou osobitost značky Jeep®: jeho typická maska se sedmi štěrbinami a kontrastní černá střecha posilují celkový výraz, zásluhou předních a zadních Full-LED světlometů je snadno rozpoznatelný na první pohled.

performance canvas

Interiér​
NADCHNE VÁS

Moderní a digitální interiér Jeepu Avenger dokonale souzní se svobodou jízdních zážitků a jeho mimořádná praktičnost naopak ladí s digitálními funkcemi konektivity. Nebudete věřit, kolik věcí se do vašeho nového SUV vejde: úložné prostory pojmou třeba všechny věci z vašeho batohu. Vše, co v něm bylo, jako například telefon, klíče od domu, láhev s vodou, kosmetická taštička a sluneční brýle, ihned po nastoupení najde své místo. Pro každodenní život nebo víkendové výlety je připraven chytře navržený a důmyslně organizovaný prostor. Z každé cesty se stane dobrodružství, které je potřeba zažít. Užijte si své cesty na vyhřívaných a výborně tvarovaných sedadlech v exkluzivním žluto-černém čalounění. Žlutou palubní desku doplňuje barevně nastavitelné vnitřní osvětlení, které dokáže vyjádřit vaše emoce.

ROZMĚRY

Veškerý prostor, který potřebujete k ryzímu zážitku s vozem Jeep®, v kompaktním balení. Stanovte si rozměry svých ambicí.

Rozměry Jeep Avenger

 


 

Služby Uconnect™*

Užijte si svobodu. Aplikace Jeep® vám usnadní život, po jejím nainstalování můžete pomocí svého telefonu na dálku komunikovat přímo se svým vozem.

*Dostupnost služeb v ČR bude upřesněna.
icona separatore

CO SI BUDETE PŘÁT

Nový Jeep® Avenger je koncentrací stylu, technologií a ikonické touhy po svobodě Jeep®. Současně ale nabízí také široké možnosti individualizace. Pomocí široké nabídky příslušenství Jeep® Authentic Accessories by Mopar® je velmi snadné dát svému vozu osobitý styl, stejně tak jako zajistit, aby byl dokonale připravený na další dobrodružství. Je čas začít si užívat cestu: nechte, aby vám Jeep® a Mopar® ukázaly směr.

GRAFIKA PŘEDNÍ MASKY

Když na ikonickou masku Jeepu® Avenger přidáte grafiku X-kamufláže, nejenže bude bude nezaměnitelná, ale také na sebe bude strhávat pozornost.

18’’ KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Pomocí 18“ leskle černých kol se stylovými modrými ozdobnými prvky dodáte svému Jeepu® Avenger elektrizující vzhled. Jsou dispozici pouze pro nejnovějšího člena modelové řady Jeep®, takže budete mít jistotu, že vyčníváte z davu.

POLEPY KAROSERIE

Osobitý výraz dodáte svému Jeepu® Avenger exkluzivními polepy určenými pro kapotu, střechu a boky. Vyberte si ze široké škály možností, jako jsou dynamické černé pruhy na střeše a kapotě, stylové boční pruhy nebo originální X-kamufláž. Je na čase dát svou vášeň pro Jeep® naplno najevo.

OCHRANNÁ PODLAHA

Gumová podlaha s logem Jeep® ochrání zavazadlový prostor vašeho vozu. Na míru navržená ochranná podlaha s protiskluzovým povrchem přesně odpovídá rozměrům prostoru pro náklad. Zvýšené okraje podlahu lépe chrání od každého druhu špíny, včetně rozlitých kapalin. Snadno se instaluje a vyjímá, takže její čištění je rychlé a snadné.

Spotřeba elektřiny Jeep® Avenger (kWh/100 km): 15,9–15,3; emise CO2 (g/km): 0. Homologační hodnoty stanovené na základě kombinovaného cyklu WLTP, aktualizované k 6. prosinci 2022. Uvedené hodnoty slouží pro srovnávací účely.

 

Spotřeba paliva Jeep® Avenger Altitude 1.2 Turbo Benzín 100k MT6 (l/100 km): 5,6 ; emise CO2 (g/km): 125. Homologační hodnoty stanovené podle kombinovaného cyklu WLTP, aktualizovaného 7. ledna , 2023. Uvedené hodnoty slouží pro srovnávací účely.

 

Důležité: Skutečné hodnoty spotřeby elektřiny mohou být výrazně odlišné a mohou se lišit v závislosti na podmínkách používání a na různých dalších faktorech, jako jsou výbava, četnost nabíjení elektřiny na ujeté kilometry, vnější teplota, styl jízdy, rychlost, celková hmotnost, používání určitých prvků výbavy (klimatizace, topení, rádio, navigace, světla atd.), typ a stav pneumatik, stav vozovky, vnější klimatické podmínky apod.

 

Dojezd na jedno nabití Jeep® Avenger : 404–389 km. Homologační hodnoty stanovené na základě kombinovaného cyklu WLTP, aktualizované k 6. prosinci 2022. Uvedené hodnoty slouží pro srovnávací účely.

Důležité : Skutečné hodnoty dojezdu se mohou lišit v závislosti na výbavě, způsobu používání vozidla (styl jízdy, rychlost, celková hmotnost atd.), používání určitých prvků výbavy (klimatizace, topení atd.), typu pneumatik, stavu vozovky a vnějších klimatických podmínkách.

Další konkrétní a podrobné informace o dojezdu plně elektrické verze vozu Jeep® Avenger a různých faktorech ovlivňujících tuto hodnotu naleznete na oficiálních webových stránkách Jeep®.