SEDADLA

ČERNÝ ODSTÍN
ČERNÝ TEXTIL se žlutohnědým a světle petrolejovým prošíváním

Textilní sedadla v černé barvě se žlutohnědým a světle petrolejovým prošíváním jsou standardní výbavou modelu Jeep® Compass Sport. Nejenom že vypadají skvěle, ale také poskytují pohodlí pro jakékoliv dobrodružství.

ČERNÝ ODSTÍN
ČERNÝ TEXTIL se žlutohnědým a světle petrolejovým prošíváním

Textilní sedadla v černé barvě s dvoubarevným prošíváním jsou standardní výbavou modelu Jeep® Compass Longitude. Nejenom že vypadají skvěle, ale také poskytují pohodlí pro jakékoliv dobrodružství ve městě nebo v terénu.

ODSTÍN SANDSTROM
TEXTIL V BÉŽOVÉ BARVĚ SANDSTROM s tmavě hnědým prošíváním

Textilní sedadla v barvě SANDSTROM skvěle ladí s černým interiérem. Stylový interiér je zdůrazněn tmavě hnědým prošíváním a eloxovanými prvky v bronzové barvě.

ČERNÁ
ČERNÁ KŮŽE se žlutohnědým prošíváním

Compass Limited je vybaven stylovými černými koženými sedadly se žlutohnědým prošíváním, která se vyznačují dokonalým řemeslným zpracováním a vysokou kvalitou. Maximální pohodlí při jízdě vám poskytne jejich elektrické nastavování s bederní opěrkou v 8 směrech a dvěma paměťovými pozicemi u sedadla řidiče.

KŮŽE – ŠEDÁ SKI
KŮŽE – ŠEDÁ SKI s rubínově červeným prošíváním

Poutavá kožená sedadla v barvě šedá Ski jsou dostupná u modelu Jeep® Compass Limited. Třešničkou na dortu je pak rubínově červené obšití. Dosáhněte maximálního pohodlí za jízdy díky vyhřívaným a osmisměrně nastavitelným předním sedadlům.

ČERNÁ
ČERNÁ KŮŽE s rubínově červeným prošíváním

Compass Trailhawk je vybaven stylovými černými koženými sedadly s rubínově červeným zpracováním, která se vyznačují dokonalým řemeslným zpracováním a vysokou kvalitou. Maximální pohodlí při jízdě vám poskytne jejich elektrické nastavování s bederní opěrkou v 8 směrech a dvěma paměťovými pozicemi u sedadla řidiče.

PRÉMIOVÉ DETAILY

OTEVŘETE SE NOVÝM PERSPEKTIVÁM

Jeep® Compass je vybaven mnoha příjemnými prvky výbavy a funkcemi. Jednou z nich je panoramatické střešní okno, které vám dovolí dokonale si užít jízdu s otevřeným nebem nad hlavou.

DVEŘE JSOU VÁM VŽDY OTEVŘENY

Design zadních výklopných dveří nového Compassu nabízí správnou rovnováhu mezi komfortem a všestranností. Stisknutím tlačítka se elektricky ovládané zadní výklopné dveře otevřou a zpřístupní objemný zavazadlový prostor. Skvělý prostor pro své vybavení a náklad získáte také díky sklopným sedadlům a tříúrovňové podlaze zavazadlového prostoru.

JEEP® COMPASS

Vyzkoušejte u nejbližšího prodejce.

KATALOG JEEP® COMPASS

Stáhněte si nebo objednejte katalog Jeep® Compass