NAJDĚTE INTERIÉR,
KTERÝ VÁM VYHOVUJE

- ČERNÝ ODSTÍN
ČERNÝ TEXTIL se žlutohnědým a světle petrolejovým prošíváním

Stylová, pohodlná a jednobarevná černá látková sedadla jsou standardem nové výbavy Jeep® Compass Sport.

- ČERNÝ ODSTÍN
ČERNÝ TEXTIL se žlutohnědým a světle petrolejovým prošíváním

Jednobarevná černá látka je kombinovaná s volitelnými látkovými a vinylovými sedadly a dvoubarevným oranžovým prošíváním, což modelu Longitude poskytuje eleganci i absolutní pohodlí.

- ČERNÁ
ČERNÁ KŮŽE se žlutohnědým prošíváním

Vychutnejte si vynikající řemeslné zpracování a materiály modelu Jeep® Compass Limited, s volitelnými stylovými černými koženými sedadly s žlutohnědým prošíváním. Užijte si prvotřídní pohodlí za volantem s bederní opěrkou u řidiče a sedadly s možností elektrického nastavení v osmi směrech.

- KŮŽE – ŠEDÁ SKI
KŮŽE – ŠEDÁ SKI s rubínově červeným prošíváním

Poutavá kožená sedadla v barvě šedá Ski jsou dostupná u modelu Jeep® Compass Limited. Třešničkou na dortu je pak rubínově červené obšití. Dosáhněte maximálního pohodlí za jízdy díky vyhřívaným a osmisměrně nastavitelným předním sedadlům.

PRÉMIOVÉ DETAILY

VPUSŤTE KOUSEK OKOLNÍHO SVĚTA DOVNITŘ

Užijte si při jízdě v přírodě pohodlí svého nového modelu Jeep® Compass, vybaveného dvoudílnou panoramatickou střechou. Panoramatické střešní okno vám dovolí dokonale si užít jízdu s otevřeným nebem nad hlavou.

OTEVŘEN VĚTŠÍM MOŽNOSTEM

Snadno uchopitelné madlo a elektrické otevírání zadních výklopných dveří vám usnadní každodenní život. Standardní sklopná sedadla, dělená v poměru 40/60, a volitelná kožená sedadla, dělená v poměru 40/20/40, umožňují využít potenciál zavazadlového prostoru na maximum.

KATALOG JEEP® COMPASS

Stáhněte si nebo objednejte katalog Jeep® Compass