JEEP® RENEGADE NIGHT EAGLE

Černá Solid Bílá Alpine Modrá Shade Tyrkysová Bikini Červená Colorado Šedá Graphite Šedá Sting
Černá Solid
Bílá Alpine
Modrá Shade
Tyrkysová Bikini
Červená Colorado
Šedá Graphite
Šedá Sting
Černá Solid

JEEP® RENEGADE NIGHT EAGLE

Jeep® Renegade Night Eagle je zrozen pro dobrodružství. Kombinace výkonu, technologií a designu z něj činí skvělého společníka na každodenní jízdy po městě i mimo něj.

 

od 549 000 Kč

Zjitit více

Jeep® Renegade Night Eagle je zrozen pro dobrodružství. Kombinace výkonu, technologií a designu z něj činí skvělého společníka na každodenní jízdy po městě i mimo něj.

 

od 549 000 Kč

OBJEVTE KRÁSU TEMNOTY

Elegantní a typická silueta Jeep® Renegade je ozvláštněna černými akcenty a 18“ koly s lesklou černou úpravou. S Jeep® Renegade Night Eagle vyjedete z davu.

KRÁSA PRO RADOST

Dopřejte si ten skvělý pocit sedět za volantem Renegade Night Eagle. Leskle černé povrchy interiéru, černé prémiové materiály a konektivita na dosah ruky.

TECHNOLOGIE

Dobrodružství není pro každého, ale když máte potřebné technologie, tak je všechno jednodušší. Navigujte kamkoli díky Uconnect™ 8,4” Nav a zůstaňte ve spojení s funkcemi Apple CarPlay a Android Auto™.

*ZÁRUKA NA VOZIDLO: Na všechny vozy poskytuje Jeep® svým zákazníkům zákonnou dvouletou záruku a dodatečné 3 roky smluvní záruky (do 100.000 km) Maximum Care, dvouletou záruku na lak a sedmiletou na prorezivění karoserie. Během základní dvouleté záruky není nijak omezen počet najetých kilometrů a navíc je 24 hodin denně v celé Evropě k dispozici speciální asistenční služba – I AM JEEP®. Podmínkou poskytování záruky je dodržení Návodu k použití a údržbě vozidla a předepsaných servisních prohlídek. Více informací o zárukách získáte přímo u autorizovaných prodejců Jeep®. Výše popsaná smluvní záruka Maximum Care (dodatečné 3 roky) se nevztahuje na velkoodběratele.

Spotřeba paliva modelu Jeep® Renegade Night Eagle 1.0 88 kw/120 k (l/100 km): 6.8-6,4; emise CO
2 (g/km): 153-145.  Homologační hodnoty stanovené na základě zkušebního postupu WLTP.

Vyobrazení vozu jsou pouze ilustrativní a mohou obsahovat doplňkovou výbavu. Pro konkrétní informace a cenovou nabídku kontaktujte vybraného autorizovaného prodejce značky Jeep®.

 

Android Auto, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Apple CarPlay je ochrannou známkou společnosti Apple Inc.