Limitovaná edice Jeep® Compass Night Eagle s úrokem 0,99 %

Elegantní vzhled Jeep® Compass Night Eagle s LED přední světlomety a černými 18" koly z lehké slitiny evokuje krásu noční oblohy. Tento vůz je správnou volbou pro ty, kteří chtějí spojit styl, výkon a komfort ve vozidle, které se snadno vyrovná s jakýmkoli terénem.

Prohlédněte si širokou nabídku těchto krásných a bohatě vybavených vozů.

Na jejich nákup můžete využít výhodné financování s úrokem 0,99 %. 1)

Skladové vozy

Jeep® Compass na full servis operativní leasing

Využijte full servis operativní leasing k Jeep® Compass na 36-48 měsíců již za 11 720 Kč měsíčně.2) Nemusíte se starat o žádné akontace nebo další vstupní náklady.

 

Splátka mimo jiné obsahuje:

  • Zimní i letní pneumatiky
  • Povinné ručení a havarijní pojištění
  • Servisní a asistenční služby

Získejte Jeep® Compass, kterým budete jezdit vy, ale o který se postaráme my.

1) Reprezentativní příklad financování Jeep Compass Altitude 1.5 Turbo e-Hybrid 130k MY24:

Cena 799 900,- Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem: 399 950,- Kč (50% z poř. ceny), výše úvěru 399 950,- Kč, pevná úroková sazba: 0,99%, RPSN: 10,2 %, 1.– 24. měsíční splátka 16 836,- Kč bez pojištění, 1.-24. měsíční splátka pojištění: 1 511,- Kč (měsíční splátka pojištění *HAV: 1 207,- Kč, **POV: 304,-Kč), poplatek za poskytnutí úvěru: 7 999,- Kč, celková částka k uhrazení (to znamená výše vypůjčené jistiny plus úroky a poplatek za poskytnutí úvěru, pojištění): 441 054,- Kč, délka úvěru 24 měsíců, pojištění od Generali Česká pojišťovna a.s. Povinnost uzavřít smlouvu s pojišťovnou Generali Česká pojišťovna, * HAV = havarijní pojištění, ** POV = pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení). Sazby za pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Pouze pro fyzické osoby podnikající a právnické osoby. Tato nabídka platí do odvolání - změna nabídky vyhrazena.


2) Reprezentativní příklad financování Jeep® COMPASS na full servis operativní leasing

Operativní leasing 11 720 Kč měsíčně pro model Jeep Compass Altitude 1.5 Turbo e-Hybrid 130k DCT7 (sincom 686.42H.3), ceníková cena vozidla vč. DPH 899 900 Kč, délka trvání smlouvy 36 měsíců, celkový nájezd za dobu pronájmu 30 000 Km. Nabídka má indikativní charakter a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy; nabídka operativního leasingu je poskytována ve spolupráci se společností Arval CZ, s.r.o.; nabídka platí na skladové vozy do 30. 6. 2024, F Automobil Import s.r.o. si vyhrazuje právo změny této nabídky; výše uvedené ceny jsou platné výhradně pro uvedené verze bez nadstandardní výbavy; v případě zájmu o jinou verzi nebo výbavu vozidla konzultujte nabídku s vaším koncesionářem Jeep® ; ceny jsou uvedeny včetně DPH (21%); fotografie jsou pouze ilustrativní.


*ZÁRUKA NA VOZIDLO
Na všechny vozy poskytuje Jeep svým zákazníkům zákonnou dvouletou záruku a dodatečné 3 roky smluvní záruky (do 100.000 km) Maximum Care, dvouletou záruku na lak a sedmiletou na prorezivění karoserie. Během základní dvouleté záruky není nijak omezen počet najetých kilometrů a navíc je 24 hodin denně v celé Evropě k dispozici speciální asistenční služba - I AM JEEP. Podmínkou poskytování záruky je dodržení Návodu k použití a údržbě vozidla a předepsaných servisních prohlídek. Více informací o zárukách získáte přímo u autorizovaných prodejců Jeep. Výše popsaná smluvní záruka Maximum Care (dodatečné 3 roky) se nevztahuje na velkoodběratele.