VYNIKAJÍCÍ VZHLED

Zcela nový vůz Jeep® Compass představuje odvážný nový krok v legendárním designu vozů značky Jeep®. Úhledný, aerodynamický profil doplněný o atletický styl a křivky ptáka v letu vytváří vzhled, který je sebejistý v terénu i ve městě.

KOLA

Lichoběžníkové, vystouplé blatníky dokonale doplňují exteriér modelu Jeep® Compass a dodávají mu agresivní a svalnatý vzhled. Na výběr je řada výrazných kol přizpůsobených k jízdě v terénu i na silnici.

TVÁŘÍ V TVÁŘ

Design exteriéru zcela nového vozu Jeep® Compass je výrazný a emocionální a představuje odvážný nový krok v designu vozů značky Jeep®. Legendární mřížka chladiče se sedmi otvory Jeep® byla inovována, aby z ní vyzařovala nová osobitost, vždy připomínající kompaktní vůz SUV.

POUTAVÝ PROFIL

Chromované rámečky oken se linou pod zadním sklem a poskytují vozu Jeep® Compass luxusnější a důmyslnější vzhled vyvážený agresivním a ihned rozpoznatelným postojem. Příplatková střecha v lesklé černé barvě zvyšuje jedinečnost a prémiový vzhled vozu a současně zdůrazňuje silný a atletický profil, díky kterému je Jeep® Compass okamžitě rozpoznatelný na vozovce i v terénu.

JEEP® COMPASS

Vyzkoušejte u nejbližšího prodejce.

KATALOG JEEP® COMPASS

Stáhněte si nebo objednejte katalog Jeep® Compass