130 koní
Benzínový motor
20 koní
Pomocný e-motor
240 Nm
maximální točivý moment
10 s
zrychlení 0–100 km/h
193 km/h
maximální rychlost

ALTITUDE

Komfort, technologie, styl. Přesně tyto vlastnosti dokonale definují zážitky z jízdy s modelem Altitude. Standardně je vybaven infotainment systémem Uconnect s 10,1" displejem Ultra HD a 18" koly z lehkých slitin.
SCOPRI DI PIÙ
Komfort, technologie, styl. Přesně tyto vlastnosti dokonale definují zážitky z jízdy s modelem Altitude. Standardně je vybaven infotainment systémem Uconnect s 10,1" displejem Ultra HD a 18" koly z lehkých slitin.

SUMMIT

BÍLÁ ALPINE MODRÁ SHADE ČERVENÁ COLORADO ŠEDÁ GPRAPHITE ČERNÁ SOLID
BÍLÁ ALPINE
MODRÁ SHADE
ČERVENÁ COLORADO
ŠEDÁ GPRAPHITE
ČERNÁ SOLID
BÍLÁ ALPINE

SUMMIT

Summit zaujme prémiovými prvky výbavy, které z něj dělají nejstylovější verzi modelu Compass. Mezi standardní prvky výbavy patří 10,1" infotainment systém Uconnect s navigací, černá střecha a podélné střešní nosiče, přepracovaná 19" kola z lehkých slitin a také kožená sedadla s šedým prošíváním a ventilací.
Výbava Summit vznikne spojením verze Altitude s paketem Summit.
SCOPRI DI PIÙ
Summit zaujme prémiovými prvky výbavy, které z něj dělají nejstylovější verzi modelu Compass. Mezi standardní prvky výbavy patří 10,1" infotainment systém Uconnect s navigací, černá střecha a podélné střešní nosiče, přepracovaná 19" kola z lehkých slitin a také kožená sedadla s šedým prošíváním a ventilací.
Výbava Summit vznikne spojením verze Altitude s paketem Summit.
Konfigurace a informace jsou čistě orientační a budou upřesněny u autorizovaného dealera Jeep.

Pořiďte si Jeep® Compass u jednoho z mnoha našich prodejců.

Nákup u prodejce

Nákup u prodejce

Pořiďte si Jeep® od jednoho z našich prodejců. Vyhledejte toho, který je Vám nejblíže, nebo toho, kterého si vyberete.

Vyhledat prodejce

NOVÝ JEEP® COMPASS SUMMIT E-HYBRID
ELEGANCE NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

S novým vozem Jeep® Compass Summit e-Hybrid dominujte na silnici ve velkém stylu. Tato speciální řada je navržena tak, aby na silnici zářila.

Konfigurovat

NOVÁ ÉRA MOBILITY PODLE ZNAČKY JEEP®

Systém e-Hybrid poskytuje nový druh jízdních zážitků značky Jeep®. Ve srovnání s tradičními mild hybridními systémy přináší technologie Jeep® e-Hybrid posílenou elektrickou* část hnací soustavy, a tudíž plnohodnotné zážitky z jízdy s hybridem, pro nějž jsou typické okamžité reakce a vysoký točivý moment již od nízkých otáček.

*Činnost systému závisí na stavu nabití baterie.

icona-separatore

Exteriér
ELEGANCE ZNAČKY JEEP®

Pro Jeep® Compass e-Hybrid je charakteristický ikonický vzhled značky Jeep doplněný různými detaily, které mu dodávají více elegance.

Robustní tvary dále akcentuje nově pojatá maska chladiče, přední světlomety i zadní světla. Více vlastního stylu můžete nyní přidat pomocí dvoubarevného lakování s černou střechou*.

Ikonická maska chladiče se sedmi štěrbinami má omlazený vzhled a je nyní zvýrazněna černou barvou. Je stylovým detailem, který podtrhuje osobitost legendární značky Jeep.

*Standardní výbava modelu Summit.

Jeep Compass e-Hybrid esterni - Jeep

Interiér
VNITŘNÍ SÍLA

Interiéry modelů Compass e-Hybrid dokonale odrážejí filozofii stylu a komfortu, která je typická pro celý vůz.

Sedadla poskytují i na dlouhých cestách maximální pohodlí díky elektricky nastavitelné bederní opěrce, vyhřívání a dokonalé ergonomii.

Nové odkládací prostory za voličem převodovky, ve středovém tunelu a pod loketní opěrkou umožňují, abyste si na cesty vzali nejen to, co nezbytně potřebujete.

Jeep® Compass e-Hybrid dettaglio interni - Jeep

ROZMĚRY

Rozměry modelu Jeep® Compass e-Hybrid Vám zajistí komfort a prostor, které potřebujete při každé cestě. Včetně těch nejextrémnějších dobrodružství.

ROZMĚRY

Technologie

Infotainment 10,1″ Uconnect™

Nový Jeep® Compass e-Hybrid se může pochlubit vlajkovou lodí infotainmentu Uconnect™. Systém se vyznačuje 10,1″ Ultra HD obrazovkou a je poháněn procesorem s 5x rychlejším výpočetním výkonem než u předchozích verzí, což znamená, že poskytuje doslova bleskovou rychlost přístupu k příkazům přes intuitivnější uživatelské rozhraní a rozhraní dotykové obrazovky Quickfire. Díky funkci swipe a možnosti přetažení aplikaci a widgetů do složek si můžete procházení systému plně přizpůsobit svým potřebám.

Služby Uconnect™ 

Propojte se na dálku se svým vozem prostřednictvím mobilní aplikace Jeep®, díky čemuž budete moci kdykoli sledovat provozní parametry vozidla a využívat asistenční systémy. Služby Uconnect™ jsou volitelné a v CZ nemusí být všechny dostupné.

NOVÝ 10.25″ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Mějte stav vozu, výkon a jízdní údaje pod kontrolou díky novému 10,25″ digitálnímu přístrojovému panelu s Full HD rozlišením. Barevný displej se vyznačuje aktivní plochou 244 mm x 91 mm. Tento vysoce moderní přístrojový panel je obrovským skokem vpřed ve smyslu stylu interiéru Jeep®, a současně vám umožňuje konfigurovat, organizovat a personalizovat váš obsah výběrem s až 12 různých konfigurací.

Posuňte konektivitu na další úroveň

Když cestujete na palubě nového modelu Jeep® Compass e-Hybrid, můžete zůstat ve spojení se svými povinnostmi i volnočasovými aktivitami. Zrcadlení chytrého telefonu zaručuje bezpečné připojení, i když řídíte.

Výkon

Nová éra e-Hybrid

Mild-hybrid technologie e-Hybrid značky Jeep® vychází ze společné práce dvou motorů – nového zážehového motoru 1.5 Turbo s výkonem 130 k pohánějícího kola přední nápravy a elektromotoru integrovaného v nové automatické 7stupňové převodovce DCT. Elektromotor napájený baterií s napětím 48 V umožňuje v různých fázích jízdy navýšení výkonu až o 15 kW (20 k)*. Systém e-Hybrid dokáže poskytnout čistě elektrický zážitek z jízdy: umožňuje ujet několik kilometrů v plně elektrickém režimu se zcela vypnutým spalovacím motorem a řešit všechny manévry v nízkých rychlostech.

* Provoz je podmíněn nabitím baterie.

Mobilita e-Hybrid

Díky hybridnímu pohonému ústrojí nabízí Jeep® dosud nevídaný zážitek z jízdy. Ve srovnání s tradičním mild-hybridním systémem zaručuje technologie e-Hybrid komplexní zážitek z jízdy s hybridem, a to díky novému elektromotoru*, který zajišťuje mobilitu v nízkých rychlostech, fázích setrvačnosti a během manévrování. Se zcela vypnutým spalovacím motorem ujedete několik kilometrů.

* Provoz je podmíněn nabitím baterie.

Nová 7stupňová DCT převodovka

Výkon hnacího ústrojí Jeep® e-Hybrid je efektivnější díky nové dvouspojkové automatické 7stupňové převodovce. Kratší převodové poměry a větší komfort díky sedmému převodovému stupni, který umožňuje efektivnější jízdu ve městě i na dálnici.

Spotřeba paliva modelu Jeep® Compass e-Hybrid (l/100 km): 5,7-6,1; Emise CO2 (g/km): 128-139. Certifikované hodnoty jsou založené na váženém průměru testu WLTP, aktualizované k 4. 1. 2022 a uvedené pro účely porovnání.

Bezpečnost

Nový Jeep® Compass e-Hybrid je vybaven širokou škálou prvků aktivní a pasivní bezpečnosti navržených tak, aby vás podporovaly po celou dobu jízdy.

Jeep® Wave

Adaptivní tempomat

Nový Jeep® Compass e-Hybrid je standardně vybaven adaptivním tempomatem. Jedná se o elektronický systém, který má za úkol udržovat cestovní rychlost vozidla a bezpečnou vzdálenost od vpředu jedoucích vozidel. V případě brzdění nebo zpomalení systém automaticky přizpůsobí rychlost tak, aby byla zachovaná bezpečná vzdálenost.

Jeep® Wave

Asistent udržování v jízdním pruhu

Asistent udržování v jízdním pruhu pracuje tak, aby udržoval vás vůz ve středu jízdního pruhu. Pokud se vůz přiblíží k okraji jízdního pruhu, je systém schopen působit přímo na volant a korigovat směr jízdy vozidla.

Jeep® Wave

Autonomní řízení úrovně 2

Pojetí budoucnosti mobility očima značky Jeep® nese název Highway Assist System (HAS). Jedná se o nový systém autonomního řízení úrovně 2, který se u modelu Jeep® objevuje vůbec poprvé. Systém kombinuje adaptivní tempomat a asistenci udržování v jízdním pruhu, díky čemuž udržuje vůz v bezpečném odstupu od vpředu jedoucích vozidel, zajišťuje konstantní rychlost a pozici uprostřed jízdního pruhu na dálnicích. Jeep® Compass je první vůz řady, který umožňuje autonomní řízení úrovně 2.

Zaměřeno na cestu před vámi

V novém modelu Jeep® Compass e-Hybrid je standardem sada bezpečnostních systémů a špičkových technologií, které podporují váš zážitek z jízdy a zajišťují bezpečnost a pohodu všech na palubě.

Jeep® Wave

Asistent pozornosti řidiče

Tento systém byl navržen tak, aby detekoval úroveň únavy řidiče a zároveň navrhl ideální okamžik, kdy si dát pauzu od řízení. Palubní deska je vybavena senzorem, který každých sedm minut snímá sítnici řidiče, aby vyhodnotil stupeň jeho bdělosti. V případě, že zjistí, že řidič potřebuje přestávku, upozorní jej zvukovým signálem a na přístrojovém panelu rozsvítí kontrolku ve tvaru šálku kávy.

Jeep® Wave

Autonomní brzdění s detekcí chodců

Nový Jeep® Compass e-Hybrid je schopen zabránit čelnímu nárazu nebo zmírnit jeho následky s vozidly, překážkami nebo chodci. Pokud řidič dostatečně nereaguje a přední radar zjistí přítomnost překážek v dráze vozu, samočinně aktivuje autonomní brzdění, aby se vyhnul nárazu nebo alespoň zmírnil jeho následky.

360° kamera

Nová technologie podpory řízení přichází na pomoc při parkovacích manévrech. 360° kamera promítá obraz vozu pohledem shora na displej infotainmentu, což vám dává větší kontrolu během manévrování.

icona-separatore

VŠE, CO POTŘEBUJETE

Široká nabídka autentického příslušenství Mopar® přidá Vašemu vozu Compass osobitost a poskytne vše, co potřebujete pro Vaše další dobrodružství.

ORGANIZÉR ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Organizér zavazadlového prostoru je tvořen dvojicí posuvných kotvicích bodů a dvojicí kovových teleskopických příčníků. Tento systém umožňuje rozdělit zavazadlový prostor a upevnit převážené předměty.

STŘEŠNÍ PŘÍČNÍKY

Černé aerodynamicky tvarované střešní příčníky s logem Black Jeep® jsou navrženy pro všechny druhy držáků z nabídky příslušenství Mopar®. Instalují se na podélné střešní ližiny.

PŘEPRAVNÍ TAŠKA

Skládací přepravní taška v černé barvě s logem Jeep®

KRYTY ZRCÁTEK

Definujte a ukažte svůj styl pomocí krytů zpětných zrcátek, které jsou součástí paketu Neutral Gray.
icona separatore
Specializovaný tým pro Vaši podporu

Specializovaný tým pro Vaši podporu

S dotazy týkajícími se zakoupeného vozu Jeep nebo poprodejních služeb, včetně servisu, se obraťte na zákaznický servis. Pro informace o vozidle nebo maximální podporu během online nákupního procesu i v showroomu kontaktujte náš zkušený prodejní tým.

Kontaktovat zákaznický servis
Spotřeba paliva modelů Jeep® Compass e-Hybrid (l/100 km): 6,1–5,7; emise CO2 (g/km): 139–128, podle směrnice EU 1999/94. Homologační hodnoty jsou stanovené podle kombinovaného cyklu WLTP, na jehož základě jsou nová vozidla schvalována od 1. září 2018 a po aktualizaci od 31. března 2022. Uvedené hodnoty slouží pro srovnávací účely.