NAVRŽEN PRO MAXIMÁLNÍ OCHRANU

Nový Jeep® Compass pokračuje v tradici vozů značky Jeep®, i co se týče odolnosti, vytrvalosti a houževnatosti. U tohoto kompaktního SUV je k dispozici více než 70 prvků aktivní a pasivní bezpečnosti v kombinaci s nejnovějšími technologiemi a technickými řešeními. Jeep® Compass chrání vás i vaše blízké díky použití vysokopevnostní ocele a dalších moderních materiálů. Cestující jsou chráněni šesti airbagy již ve standardu.bezpečnostních prvků je kombinováno s vysokopevnostní ocelí, pokročilými materiály, šesti standardními airbagy a vysoce moderními technologiemi, které vám dodají klid za volantem.

Drag me

BEZPEČNOST, KTERÁ NIKDY NEPOLEVÍ

Spokojenost každého na palubě bude vždy prioritou vás i vašeho nového modelu Jeep® Compass. Standardní a volitelné bezpečnostní prvky využívají nejmodernější technologie, aby vám zajistily ochranu, když ji potřebujete. A to i přesto, že o tom nevíte.

PARKUJTE S LEHKOSTÍ

Zbavte se obav a stresu z parkování prostřednictvím dostupných prvků, které změní váš pohled na parkování. Tyto systémy vám pomohou vyhnout se nesnázím při parkování a vyjíždění z parkovacího místa a váš vůz ochrání před oděrkami a promáčklinami.

V BEZPEČNÝCH RUKÁCH

S novým Compassem můžete ve dne i v noci sbírat extrémní jízdní zážitky v bezpečí kabiny. To vše díky dostupným vlastnostem a funkcím, které zjednodušují vaši cestu a činí ji mnohem zábavnější.

KATALOG JEEP® COMPASS

Stáhněte si nebo objednejte katalog Jeep® Compass