NAVRŽEN PRO VAŠI MAXIMÁLNÍ OCHRANU

Nový Jeep® Compass pokračuje v tradici vozů značky Jeep®, i co se týče odolnosti, vytrvalosti a houževnatosti. U tohoto kompaktního SUV je k dispozici více než 70 prvků aktivní a pasivní bezpečnosti v kombinaci s nejnovějšími technologiemi a technickými řešeními. Jeep® Compass chrání vás i vaše blízké díky použití vysokopevnostní ocele a dalších moderních materiálů. Cestující jsou chráněni šesti airbagy již ve standardu.

Drag me

PRIMÁRNÍM ÚKOLEM JE ZABRÁNIT NEHODĚ

Nový Jeep® Compass je vybaven řadou standardních prvků aktivní bezpečnosti zabraňujících nehodě, ale může být dovybaven i dalšími, volitelnými prvky. Nový Compass budete mít stále pod kontrolou a budete jezdit s klidem na duši.

INOVACE

Parkovací místa, obzvláště stísněná, mohou být zdrojem mnoha oděrek a škrábanců na voze. Jeep® Compass je dostupný s některými nejpokročilejšími a nejkomplexnějšími systémy, které jsou na dnešním trhu dostupné, aby vám pomohl vyhnout se neočekávaným problémům na cestách.

V BEZPEČNÝCH RUKÁCH

S novým Compassem můžete ve dne i v noci sbírat extrémní jízdní zážitky v bezpečí kabiny. To vše díky dostupným vlastnostem a funkcím, které zjednodušují vaši cestu a činí ji mnohem zábavnější.

JEEP® COMPASS

Vyzkoušejte u nejbližšího prodejce.

KATALOG JEEP® COMPASS

Stáhněte si nebo objednejte katalog Jeep® Compass