NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE

Nový Compass představuje zcela nové funkce v rodině Jeep®: inovativní 10.1″ infotainment Uconnect, nový 10.25″ digitální přístrojový panel a exkluzivní hlasovou asistenci Hey Jeep®.

Nový infotainment 10.1″ Uconnect™

Jeep® Compass se může pochlubit technologickou inovací Jeep® v podobě nového infotainmentu Uconnect. Ve srovnání s předchozí generací nabízí lepší hardware, software, displej i konektivitu.

Automatické aktualizace vzduchem

Nový Compass je prvním modelem značky Jeep® s aktualizací vzduchem. Díky 4G konektivitě můžete aktualizovat nový infotainment Uconnect jednoduše přes aplikaci My Uconnect místo běžné návštěvy dealera.

AUTOMATIC UPDATES OVER THE AIR
*Předplacená služba dostupná s paketem My WI-FI

Nová bezdrátová nabíječka

Nový Compass jako první Jeep® nabízí bezdrátovou nabíječku, vysoce moderní systém nabíjení chytrých telefonů, který umožňuje nabíjení i bez připojení kabelem. Jednoduše umístíte kompatibilní zařízení na podložku ve středové konzoli. Modrá kontrolka značí, že zařízení se nabíjí, zelená pak, že zařízení je plně nabité*.

New Wireless Charging Pad
* Nabíjí s výkonem až 15 W, k dispozici pro modely Jeep® Compass 80TH Anniversary

Služby Uconnect™ Services

Interakce s novým modelem Compass na dálku ještě nikdy nebyla snazší. Díky aplikaci My Uconnect™ a službám Uconnect™ můžete zůstat ve spojení se svým vozem a spravovat nejrůznější jízdní parametry přímo ze svého zařízeni. Nyní s integrací hlasové asistence Alexa Voice Service a navigace TomTom™.

UCONNECT™ SERVICES

Služby Uconnect™ Services

Zůstaňte ve spojení se svým modelem Jeep® Compass pomocí služeb Uconnect™ Services. Navštivte vyhrazené internetové stránky a získejte všechny informace, které potřebujete.

Prozkoumat služby Uconnect™ Services 

Nový 10.25″ digitální přístrojový panel

Všechny informace potřebné pro řízení, stejně jako i ty o stavu vozidla, najdete na novém 10.25″ full HD barveném digitálním přístrojovém panelu. Ten se objevuje u modelu Jeep® vůbec poprvé a kromě moderního stylu umožňuje konfiguraci, organizaci a personalizaci obsahu 12 různými způsoby.

NEW 10.25" DIGITAL INSTRUMENT CLUSTER

Bezpečně připojeno

Odesílejte a přijímejte zprávy, telefonujte a poslouchejte svou oblíbenou hudbu, to vše, aniž byste pustili ruce z volantu a oči z vozovky.

Kombinovaná spotřeba modelu Jeep® Compass s benzínovým a dieselovým motorem: 5,2 - 7,0l/100km, emise CO2 136 - 160g/km. Hodnoty byly aktualizovány k 1.5. 2021 a jsou uvedeny pro srovnávací účely.