Vozy Grand Cherokee skladem

Nechte se hýčkat sílou a luxusem na palubě:

  • Plug-in hybridní pohon s výkonem 280 kW / 380 k
  • Plnohodnotný pohon všech čtyř kol 4WD
  • Luxusní interiér, head-up displej, noční vidění
  • Špičkový infotainment Uconnect™ 5 s 10,1” displejem
  • Prémiový soundsystém McIntosh® s 19 reproduktory, subwooferem a výkonem 950 W

Výhodné financování a záruka na 5 let2)

Skladové vozy ZÍSKAT CENOVOU NABÍDKU

EasyLease

Jeep® Grand Cherokee SUMMIT RESERVE luxusně vybavená verze nejoblíbenějšího modelu značky Jeep nyní k dispozici na EasyLease s dobou pronájmu 36 nebo 48 měsíců1). Bez akontace a dalších vstupních nákladů.

Měsíční splátka mimo jiné obsahuje:

  • Nájezd 30 000 Km nebo 40 000 Km za celkovou dobu pronájmu.
  • Povinné ručení a havarijní pojištění
  • Údržbu, servisní a asistenční služby

Více o nabídce

1)Spotřeby a emise: WLTP Kombinovaný dojezd 46–48 km. Kombinovaná spotřeba el. energie 23,2–24,3 kWh/100km. WLTP kombinovaná spotřeba paliva 2,6-2,8 l/100km. WLTP kombinované emise CO2 61- 66 g/km
Platnost podmínek: nabídka v rámci programu EasyLease platí pro operativní leasing s trváním doby pronájmu na 36 nebo 48 měsíců, má indikativní charakter a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy; nabídka operativního leasingu je poskytována ve spolupráci se společností Arval CZ, s.r.o.; nabídka platí do 31. 7. 2024, F Automobil Import s.r.o. si vyhrazuje právo změny této nabídky; výše uvedené ceny jsou platné výhradně pro uvedené verze bez nadstandardní výbavy; v případě zájmu o jinou verzi nebo výbavu vozidla konzultujte nabídku s vaším koncesionářem Jeep®; ceny jsou uvedeny včetně DPH (21%); fotografie jsou pouze ilustrativní.

2)*ZÁRUKA NA VOZIDLO
Na všechny vozy poskytuje Jeep svým zákazníkům zákonnou dvouletou záruku a dodatečné 3 roky smluvní záruky (do 100.000 km) Maximum Care, dvouletou záruku na lak a sedmiletou na prorezivění karoserie. Během základní dvouleté záruky není nijak omezen počet najetých kilometrů a navíc je 24 hodin denně v celé Evropě k dispozici speciální asistenční služba - I AM JEEP. Podmínkou poskytování záruky je dodržení Návodu k použití a údržbě vozidla a předepsaných servisních prohlídek. Více informací o zárukách získáte přímo u autorizovaných prodejců Jeep. Výše popsaná smluvní záruka Maximum Care (dodatečné 3 roky) se nevztahuje na velkoodběratele.

Foto je pouze ilustrativní.