KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ NEJEN PRO VÁŠ VOZOVÝ PARK

Využijte nabídky JEEP® BUSINESS, díky které získáte maximální spolehlivost a uživatelský komfort nejen pro vaše podnikání. Připravili jsme pro vás nabídku zvýhodněného operativního leasingu EASY LEASE, ale také atraktivní financování s úrokem od 3,93 % p.a. Nabídka platí jak pro podnikatele a firmy, tak také pro vybrané skupiny občanů, jako jsou např. lékaři, osoby se zdravotním postižením a další.

Neváhejte kontaktovat nás nebo vašeho nejbližšího dealera značky Jeep®.

Vozy značky Jeep® jsou spolehlivou volbou nejen pro vaši flotilu.

Nabídka zvýhodněného operativního leasingu EASY LEASE

Využijte nabídky zvýhodněného full service operativního leasingu EASY LEASE a pořiďte si nový vůz za výhodnou měsíční splátku, navíc bez nutnosti akontace. Tento produkt je vhodný zejména pro malé, střední nebo korporátní klientelu. Je však dostupný také pro fyzické osoby a fyzické osoby podnikající (OSVČ).

Atraktivní financování i pro firemní klientu s úrokem od 3,93% p.a.

Alternativou k financování nového vozidla operativním leasingem může být pro mnohé klienty využití klasického financování v podobě úvěru. Abyste měli vždy jistotu výhodné měsíční splátky úvěru, připravili jsme pro vás atraktivní financování s úrokem od 3,93 % p.a.

Zvýhodněné podmínky nákupu vozidel Jeep® pro vybrané skupiny:

Právnické osoby, fyzické osoby podnikající
Zdravotně postižení
Lékaři
Státní instituce
Neziskové organizace
Diplomaté
Autoškoly
Taxi služby
Novináři

Fleetové oddělení Jeep® Česká Republika

Dovolte, abychom se vám představili. Jsme tým fleetových specialistů a jsme tu pro vás. Velmi rádi vám pomůžeme při výběru vhodného modelu, ochotně vysvětlíme možnosti financování i navrhneme komplexní řešení při provozování firemních vozů Jeep®. Jsme připraveni poskytnout vám služby, které vás zbaví starostí spojených se správou vozového parku. Naším cílem a jasnou prioritou je vaše spokojenost. Budete‑li potřebovat konzultaci jakékoli otázky spojené se značkou Jeep®, neváhejte nás kontaktovat.

V případě, že chcete kontaktovat některého z našich oficiálních dealerů Jeep® přímo, klikněte na tlačítko níže.