Nový design ikony

Jeep® Compass se vyvíjí, ale přitom zůstává věrný svému nezaměnitelnému stylu. Nová řada se vyznačuje zcela originální přední částí, novými světlomety a výraznými novými koly z lehkých slitin.

compass_exterior_main_01

Nová tvář modelu Compass

Vzhled nového modelu Jeep® Compass je elegantnější a působivější díky nové masce chladiče. Ostrý a moderní design přední části poskytuje vozidlu silnější a robustnější vzhled a doplňuje celkovou evoluci tohoto kompaktního SUV.

compass_exterior_main_02
compass_exterior_main_03
compass_exterior_main_04

Nová sedmiotvorová maska chladiče

Vývoj designu modelu Jeep® Compass staví na legendární sedmiotvorové masce chladiče. Ikonická maska využívá jedinečné černé detaily a celkově inovativní stylistický přístup.

KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Nový Jeep® Compass nabízí širokou škálu podmanivých kol z lehké slitiny, které se dokonale hodí k vašemu stylu.

CERCHI IN LEGA DA 17’’ CERCHI IN LEGA DA 18’’ CERCHI IN LEGA DA 18’’ NERO LUCIDO DIAMANTATO CERCHI IN LEGA DA 19’’ NERO LUCIDO DIAMANTATO CERCHI IN LEGA DA 19’’ CON FINITURE SATIN GREY
Automatické zadní výklopné dveře

Automatické zadní výklopné dveře

Hands Free elektricky ovládané zadní výklopné dveře* umožňují otevírání a zavírání výklopných dveří bez použití rukou. Díky senzorům můžete jednoduše pohnout nohou pod zadním nárazníkem. Díky bezklíčovému vstupu a startování už nemusíte klíč od vozidla vytahovat z kapsy - stačí, když bude v dosahu zadních výklopných dveří.  


*není kompatibilní s tažným zařízením

Kombinovaná spotřeba modelu Jeep® Compass s benzínovým a dieselovým motorem: 5,2 - 7,0l/100km, emise CO2 136 - 160g/km. Hodnoty byly aktualizovány k 1.5. 2021 a jsou uvedeny pro srovnávací účely.