Nová vize komfortu

Interiér nového modelu Jeep® Compass byl navržen tak, aby v každodenním životě poskytoval více pohodlí. Kombinuje tak komfort, technologie a elegantní, vytříbený design.

Nová palubní deska

KAŽDODENNÍ PROSTOR

Nový Jeep® Compass nabízí v interiéru prostor pro všechny každodenní potřeby. Úložné prostory jsou nyní větší a jejich objem se zvětšil z 2,8 na 7,2 litrů. Více prostoru poskytuje také zavazadlový prostor, který pomocí různých řešení organizace nákladu umožňuje, abyste měli vždy prostor pro všechno, co vás napadne.
LARGER STORAGE COMPARTMENTS

Větší úložné prostory

Jeep® Compass má více prostoru v každém slova smyslu. Přepracovaný interiér využívá nové a větší úložné prostory před řadicí pákou, na středovém tunelu a pod loketní opěrkou. V tomto kompaktním SUV se objem všech úložných prostor interiéru zvětšil z 2,8 na 7,2 litru.

PERFECT VERSATILITY

Dokonalá praktičnost

Zcela nový Jeep® Compass využívá prostornější a všestrannější interiéry. Zadní sklopná sedadla dělená v poměru 40/20/40 maximalizují ložnou plochu a umožňují vytvořit celou škálu uspořádání pro zvládnutí všech každodenních výzev.


*standard u verze S

Více prostoru pro větší styl

Interiér poskytuje novou dimenzi pohodlí. Ergonomická sedadla vám v modelu S umožní nalézt ideální posez pomocí elektrického nastavení sedadel s pamětí. Vyberte si látku, vinyl nebo kůži Nappa pro čalounění sedadel a palubní desky.
- Černá látka, modré prošívání

- Techno vinyl / černá látka, šedé prošívání Diesel

Nové obložení dveří

Evoluce nového modelu Jeep® Compass zahrnuje také obložení dveří. Nyní je obložení dveří čalouněné exkluzivní kůží Nappa, která podtrhuje vzhled a celkovou kvalitu interiéru.

New door panels

Kombinovaná spotřeba modelu Jeep® Compass s benzínovým a dieselovým motorem: 5,2 - 7,0l/100km, emise CO2 136 - 160g/km. Hodnoty byly aktualizovány k 1.5. 2021 a jsou uvedeny pro srovnávací účely.