Špičková bezpečnost

Zcela nový Jeep® Compass obsahuje nejnovější asistenční systémy, které zajišťují bezpečnost nejen vás, ale i všech cestujících a účastníků silničního provozu.

Adaptivní tempomat

Adaptivní tempomat

Adaptivní tempomat (ACC) je elektronický systém, který upravuje rychlost vozidla a automaticky udržuje bezpečný odstup od vpředu jedoucích vozidel.

Udržování v jízdním pruhu

Udržování v jízdním pruhu

Systém Lane Keep Assist je bezpečnostní prvek, který pomáhá udržovat vozidlo v jízdním pruhu. Systém varuje řidiče a upravuje pozici vozidla pomocí brzdné síly působící na jednotlivá kola.

Autonomní řízení úrovně 2

Autonomní řízení úrovně 2

Premiéru u vozidla značky Jeep® má dálniční asistent, systém autonomního řízení úrovně 2, který je úžasným pomocníkem při jízdě na dálnici nebo v oddělených pruzích. Kombinací adaptivního tempomatu a systému udržování v jízdním pruhu zajistí, že vaše vozidlo bude udržovat správnou rychlost, odstup od okolních vozidel a zároveň i pozici v jízdním pruhu, a to dokonce i v zatáčkách.

Buďte na vozovce v bezpečí

Zcela nový Jeep® Compass je vybaven systémy podpory řidiče, které byly navržené tak, aby pomáhaly dodržovat pravidla silničního provozu a zachovávaly bezpečnost vás i vašich cestujících.

DRIVER DROWSINESS DETECTION

Asistent pozornosti řidiče

Tato technologie předchází možným kolizím tím, že sleduje koncentraci řidiče. Senzor detekuje únavu řidiče porovnáváním současného stavu s předchozími 7 minutami jízdy. Pokud pozornost klesne pod prahovou hodnotu, na přístrojovém panelu se rozsvítí výstražná kontrolka doprovázená zvukovou výstrahou, jež řidiči doporučuje přestávku a odpočinek.

AUTONOMOUS BRAKING WITH PEDESTRIAN RECOGNITION

Autonomní nouzové brzdění s detekcí chodců

Nový Jeep® Compass dokáže zabránit kolii s vozidly, překážkami a chodci pomocí sady asistenčních systémů řidiče, jakým je i autonomní nouzové brzdění.
Tato technologie pomocí kamery a radaru detekuje a signalizuje přítomnost vozidel nebo osob před vozidlem a automaticky aktivuje brzdy s cílem nehodě zabránit.

360° kamera

Nový parkovací asistent s 360° kamerou usnadňuje manévrování a parkování díky virtuálnímu pohledu z ptačí perspektivy.

CAMERA 360°

Kombinovaná spotřeba modelu Jeep® Compass s benzínovým a dieselovým motorem: 5,2 - 7,0l/100km, emise CO2 136 - 160g/km. Hodnoty byly aktualizovány k 1.5. 2021 a jsou uvedeny pro srovnávací účely.