ZCELA NOVÝ INTERIÉR

Jízdu svého života zažijete ve zcela novém interiéru, obklopeni výjimečnou atmosférou. Nový design sedadel poskytuje pohodlné sezení a maximální oporu. Navíc příplatková vyhřívaná přední sedadla, více prostoru pro nohy na zadních sedadlech, důmyslná úložná řešení a další prvky udělají z každé jízdy nezapomenutelný zážitek.
- ČERNÝ TEXTIL

Anatomicky tvarovaná sedadla čalouněná černým textilem jsou standardní výbavou modelu Wrangler Sport.

- LEGENDÁRNÍ ŽLUTOHNĚDÉ PROVEDENÍ

Anatomicky tvarovaná textilní sedadla v legendárním žlutohnědém provedení, která poskytují pohodlné sezení, jsou standardní výbavou modelu Wrangler Sport.

- ČERNÝ TEXTIL

Černá textilní anatomická sedadla s nízkými opěradly s logem Sahara, která poskytují pohodlné posezení, jsou standardní výbavou modelu Wrangler Sahara.

- LEGENDÁRNÍ ŽLUTOHNĚDÉ PROVEDENÍ

Anatomicky tvarovaná textilní sedadla v legendárním žlutohnědém provedení s nízkými opěradly s logem Sahara, která poskytují pohodlné posezení, jsou standardní výbavou modelu Wrangler Sahara.

- ČERNÁ KŮŽE

Černá kožená anatomická sedadla s výrazným prošíváním a logem Sahara, která vaší jízdě dodají nádech luxusu, jsou příplatkovou výbavou modelu Wrangler Sahara.

- KŮŽE V LEGENDÁRNÍM ŽLUTOHNĚDÉM PROVEDENÍ

Legendární žlutohnědá kožená anatomická sedadla s výrazným prošíváním a logem Sahara, která vaší jízdě dodají nádech luxusu, jsou příplatkovou výbavou modelu Wrangler Sahara.

- ČERNÁ KŮŽE MCKINLEY

Anatomická sedadla čalouněná černou kůží McKinley s výrazným prošíváním a logem Jeep®, která vaší jízdě dodají nádech luxusu, jsou příplatkovou výbavou modelu Wrangler Sahara s paketem Overland.

- KŮŽE MCKINLEY V LEGENDÁRNÍM ŽLUTOHNĚDÉM PROVEDENÍ

Anatomická sedadla potažená legendární žlutohnědou kůží McKinley s výrazným prošíváním a logem Jeep®, která vaší jízdě dodají nádech luxusu, jsou příplatkovou výbavou modelu Wrangler Sahara s paketem Overland.

- PRÉMIOVÝ ČERNÝ TEXTIL

Anatomicky tvarovaná sedadla čalouněná prémiovým textilem v černé barvě s červeným výrazným prošíváním a logem Rubicon jsou standardní výbavou modelu Wrangler Rubicon.

- ČERNÁ KŮŽE

Černá kožená anatomická sedadla s červeným výrazným prošíváním a logem Rubicon, která vaší jízdě dodají nádech luxusu, jsou příplatkovou výbavou modelu Wrangler Rubicon.

- KŮŽE V LEGENDÁRNÍM ŽLUTOHNĚDÉM PROVEDENÍ

Legendární žlutohnědá kožená anatomická sedadla s výrazným prošíváním a logem Rubicon, která vaší jízdě dodají nádech luxusu, jsou příplatkovou výbavou modelu Wrangler Rubicon.

OTEVŘENÝ PROSTOR

Svoboda, vítr ve vlasech, otevřený prostor a nebe nad hlavou - to je symbolické pro každý Wrangler. Modelové provedení 2018 dostálo mnoha změn a vylepšení, včetně nové odlehčené pevné střechy Freedom Top® s jednoduše odnímatelnými střešními panely. S novou vylepšenou plátěnou střechnou bez zipu Sunrider® je nyní otevírání a zavírání ještě snazší.

Jeep® Wrangler nuove soluzioni innovative per interni.

BEZ KOMPROMISŮ

Ať už si vyberete uhlazenější verzi Sahara nebo zdatný a všeho schopný Rubicon, bude vás hýčkat neuvěřitelný komfort a pohodlí spolu se špičkovými technologiemi.

SBALTE SE A VYRAZTE

Nový Wrangler je váš dobrý parťák. Je robustní, zdatný a všestranný, prostě stvořený pro každou expedici, na kterou se vydáte. Na silnici nebo v terénu, se zataženou nebo otevřenou střechou – jediným omezením může být vaše fantazie.

NAVRŽEN PRO DIVOČINU

Každičký detail nového modelu Wrangler byl navržen tak, aby poskytoval maximální využitelnost a styl.

OMYVATELNÝ INTERIÉR

Omyvatelný interiér má zcela nové jednocestné vypouštěcí ventily v podlaze, které propustí vodu ven, ale ne dovnitř. Stačí vytáhnout koberečky a opláchnout interiér hadicí.*

*Vždy jezděte podle svých schopností a zkušeností a jízdu vždy přizpůsobte okolním podmínkám. Dodržujte všechny pokyny uvedené v uživatelské příručce, když chcete stáhnout střechu, odmontovat dveře nebo sklopit čelní okno. Jízda s vysazenými dveřmi a sklopeným čelním sklem je určena pouze do terénu.

Jeep® Wrangler nuove soluzioni innovative per interni.

ROBUSTNÍ DETAILY

Knoflíky, tlačítka a přepínače byly všechny testovány, aby poskytovaly bezvadnou funkčnost. Pryžové obložení kolem dotykové obrazovky systému Uconnect™ rádio, tlačítka Start&Stop a přepínače byly účelně navrženy, aby zajistily užitné vlastnosti, ergonomii a vyšší odolnost. 

MEDIÁLNÍ CENTRUM

Buďte ve spojení se světem i na palubě svého Wrangleru díky několika portům USB, které se nacházejí ve středové konzole a kolem sedadel. Připojit se nebylo nikdy tak snadné, bez ohledu na to, jak daleko se chystáte

PŘIPRAVEN DO KAŽDÉHO POČASÍ

Buďte připraveni na vše, co se vám postaví do cesty. Wrangler 2018 dostal nové prvky zvyšující komfort a pohodlí, které řidiči a spolucestujícím zpříjemní pobyt na palubě vozu, ať ručička teploměru stoupá, nebo klesá.