SKLOPTE A BAVTE SE

Nový Wrangler má jednoduše sklopné čelní okno, se kterým si cestující vychutnají svobodnou jízdu se svěžím větrem ve vlasech. Sklopení nyní vyžaduje demontáž mnohem menšího počtu šroubů než u předchozích verzí. Nová sportovní tyčová výztuha v barvě karoserie je nedílnou součástí konstrukce rámu čelního okna. Přepracované dorazy kapoty mají chytře integrované trysky ostřikovačů, které nijak nenarušují celkový vzhled vozu.

OTEVŘETE SE SVĚTU

Pevná střecha, plátěná střecha, žádná střecha nebo nová elektricky ovládaná střecha Sky One-Touch™. Všechny dveře nasazené nebo zcela bez dveří. Zcela nový Jeep® Wrangler byl vyroben pro vaši vzrušující jízdu pod širým nebem. Nová sportovní plátěná střecha Sunrider® bez zipu se perfektně otevírá a skládá a pevná střecha Freedom Top® je o 20 % lehčí než střechy u předchozích verzí. Vysazování a nasazování dveří zjednodušuje nový systém s různě dlouhými čepy.

KOLA A PNEUMATIKY

Kola a blatníky vždy zvednou každou úroveň výbavy. Modely Sport a Rubicon mají standardně robustní černé lemy. Lemy blatníků u modelu Rubicon mají vysokou světlou výšku, aby se do nich vešly standardní 32palcové zimní terénní pneumatiky. Elegantní lemy blatníků v barvě karoserie jsou naopak standardem u modelu Sahara.

NOVÁ PŘEDNÍ I ZADNÍ SVĚTLA