Nenapodobitelná povaha modelu Wrangler

Interiér nového modelu Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid se vyznačuje ložnou kapacitou, komfortem a širokou nabídkou možností čalounění, která se přizpůsobí různým potřebám.

L’inimitabile anima di Wrangler

Styl každého dobrodružství

Na palubě nového modelu Wrangler 4xe Plug-in Hybrid se každá cesta promění v mimořádné dobrodružství. Vyhřívaná přední sedadla a volant, matně chromovaná povrchová úprava prvků interiéru, ergonomické ovladače, větší prostor pro nohy cestujících, pohodlné loketní opěrky a spousta úložného prostoru pro komfort i při těch nejnáročnějších dobrodružstvích.

Promyšlená a ergonomická

Sedadla  modelu Wrangler 4xe Plug-in Hybrid Sahara byla navržena tak, aby zajišťovala pohodlí při každodenních dobrodružstvích. Jsou vylepšena ve všech detailech, disponují bederní opěrkou a černým látkovým čalouněním.

Osobitá a elegantní

Ergonomická sedadla Heritage Tan dodávají verzi Sahara elegantní a vytříbený vzhled, ideální pro městskou džungli.

Vytříbená a neocenitelná

Nová kožená1 sedadla modelu Wrangler 4xe Sahara mají kontrastní prošívání a vyznačují se odolností.

Výrazná a vytříbená

Tmavá sedlová kůže1 zušlechtěná tónovaným prošíváním poskytuje modelu Wrangler 4xe Plug-in Hybrid Sahara výrazný a nenapodobitelný vzhled.

Komfortní a funkční

Černá látka s kontrastním prošíváním v modrém odstínu Surf pro model Wrangler 4xe Plug-in Hybrid Rubicon představuje nejlepší způsob, jak dodat interiéru osobitost.

Odvážná a výrazná

Černé kožené1 čalounění s viditelným prošíváním v modrém odstínu Surf vyjadřuje silný a asertivní charakter modelu Rubicon.

Jedinečná a nezaměnitelná

Dobrodružná povaha modelu Wrangler 4xe Plug-in Hybrid Rubicon se promítá do ergonomických sedadel z tmavé sedlové kůže1 s kontrastním prošíváním, která byla navržena pro maximální pohodlí ve městě i v terénu.

MANIGLIE INTERNE

Interiérová madla 

Madlo na palubní desce a madla na sloupcích byla navržena pro jízdu bez dveří, představují jednu z klíčových vlastností modelu Wrangler a vyjadřují jeho offroadovou povahu.  

VANO CHIUDIBILE A CHIAVE

Uzamykatelný úložný prostor

Na palubě modelu Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid lze malé cenné věci uložit do schránky před spolujezdcem nebo prostor v uzamykatelné středové konzoli. Při jízdě s nebem nad hlavou představují ideální úložné prostory.

S nebem nad hlavou

Nový Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid byl navržen tak, aby umožňoval jízdu s větrem ve vlasech. Vyberte si pevnou střechu hard top Freedom Top® s odnímatelnými panely nebo plátěnou střechu Sunrider®a užijte si úchvatný výhled.

Spazi infinitiLožná kapacita

Robustní, všestranný a s velkorysou ložnou kapacitou 533 litrů v 5sedadlovém uspořádání. Nový Wrangler 4xe Plug-in Hybrid se přizpůsobí vašemu životnímu stylu a bude vašim společníkem ve městě i při offroadových dobrodružstvích.

Omyvatelný interiér

Interiér nového modelu Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid je plně omyvatelný díky odtokovým zátkám umožňujícím vytečení vody. 

Interni lavabili

PŘÍSLUŠENSTVÍ MOPAR®

Každé dobrodružství vyžaduje správné vybavení. Upravte si nový Wrangler 4xe Plug-in Hybrid prostřednictvím příslušenství navrženého značkou Mopar ®.1
 Kůže v kombinaci se syntetickým materiálem