JEEP® NA VLNĚ DOBRODRUŽSTVÍ


Nad synonymem pro značku Jeep® nemusíme dlouho přemýšlet a okamžitě nás napadne nezaměnitelný duch dobrodružství a svobody, který okolo sebe tato značka šíří. A pro letošní rok to platí dvakrát tolik, protože Jeep® se jednak znovu stal parťákem Harley-Davidson a také jedné z největších rockových legend Rolling Stones.

Jeep® participuje hned na několika velkých akcích a nejedná se pouze o akce tuzemské, ale vyjede i daleko za hranice (poznání). A věřte, že ženevský autosalon byl pouze začátek!

Kapela Rolling Stones letos vyrazila na své velkolepé turné s názvem „NO FILTER“ a Jeep® byl jeho součástí! Celá show vypukla 17. května a v rozmezí dvou měsíců projela téměř celou Evropou a výjimkou nebyla ani Česká republika, kde jste se Micka Jaggera, Keithe Richardse, Charlieho Wattse a Ronnieho Wooda dočkali 4. července. A samozřejmě, že součástí celé show bylo i představení novinek ze světa Jeep®, které se vezly na vlně dobrodružství a v rytmu rockové hudby.

Spolupráce s Harley-Davidson značku Jeep® skutečné baví, a tak se letošní spolupráce posunula zase o kus dál. Není žádným tajemstvím, že ať se budeme bavit o jakékoli z těchto dvou značek, najdeme hned několik propojení, ať už na poli výkonných strojů, které jsou synonymem pro svobodu a dobrodružství, tak z hlediska nemálo slavné historie. Ve dnech 5.–8. července se na pražském Výstavišti uskutečnily oslavy 115. výročí od založení značky Harley-Davidson a Jeep® musel být bezpochyby u toho! A protože akcí není nikdy dost, s Harley-Davidson Jeep® naplánoval třeba Euro Festival v Saint-Tropez (7.–10. června) nebo akci European Bike Week u rakouského jezera Faaker (4.–9. září).

A protože největší hvězdou značky Jeep® letošního roku je nový model Wrangler, nesměl chybět ani na pátém ročníku akce Camp Jeep® 2018 (13.–15. července) konané v nádherném prostředí rakouského Štýrska. Camp Jeep® je pořádán pro milovníky značky Jeep® a členy klubu Jeep® Owners Group a patří mezi největší každoroční události značky. Představuje úžasnou příležitost pro všechny návštěvníky vyzkoušet si nové vozy při offroadových vyjížďkách po okolí nebo na připraveném testovacím polygonu (více na stránkách www.campjeep2018.com).

A už víte, jak strávíte zbytek roku s Jeepem vy?