IKONA UZNÁVANÁ NA CELÉM SVĚTĚ

Zábava a volnost jdou ruku v ruce. Model Jeep® Wrangler je opatřen klasickými designovými prvky značky Jeep®, které připomínají všechny terénní schopnosti a dovednosti vozu. Odnímatelné střechy a dveře vám pomohou si skutečně užít skvělé zážitky z jízdy v otevřeném vozidle.

Wrangler

OFICIÁLNÍ VOZIDLO DOBRODRUHŮ

Jeep® Wrangler má všechno, co si můžete přát – pevnou střechu, plátěnou střechu nebo žádnou střechu. Díky modulárně sestavené pevné střeše Freedom Top® si můžete zaměnit jednotlivé její součásti, a barvu střechy vozidla si tak uzpůsobit svému přání. Nebo si můžete zvolit snadno skládatelnou a otevíratelnou plátěnou střechu Sunrider®.

OTEVŘETE DVEŘE VOLNOSTI

Ať už chcete standardní zábavu, nebo ještě více volnosti při jízdě v otevřeném voze, můžete si vybrat odnímatelné, celorámové dveře s vytahovatelnými okny, případně elektricky ovládanými okny a zámky dveří, odkládacími kapsami se síťkami a hliníkovými kovanými závěsy, nebo odnímatelné půlrámové dveře s ručně ovládanými zámky.

KOLA

Kola vozu Jeep® Wrangler jsou základem každého dobrodružství, které stojí za to podniknout. Většina kol má prohloubené provedení, které brání jejich poškrábání během jízdy v terénu. Kola z lehkých slitin snižují neodpruženou hmotnost a zajišťují přesnější řízení a zlepšenou ovladatelnost.

JEEP® WRANGLER

Vyzkoušejte u nejbližšího prodejce.

BROŽURA – 2017 JEEP® WRANGLER

Stáhněte si nebo objednejte brožuru k vozu 2017 Jeep® Wrangler