JEŠTĚ LEPŠÍ JEEP® NEŽ KDY DŘÍVE

Obrázky jsou pouze ilustrační. Prodej vozidel je naplánován na první polovinu roku 2020.


Evoluce je součástí DNA vozů značky Jeep® již od samotného počátku. Je to hnací síla touhy po objevování nových míst ve městě i v terénu. Nese v sobě neutuchající vášeň jít dál a dál. Svoboda, mimořádné schopnosti, výkon, zábava a efektivita jsou základní hodnoty, kterých se Jeep® drží a díky nimž se stal nejsilnější značkou v segmentu SUV na světě. Nyní je připraven pokořit další hranici – přináší nové 4xe plug-in hybridy Jeep®
Dnes, víc než kdy dříve, můžete opravdu vyrazit, kamkoli chcete.

SVOBODNĚJŠÍ NEŽ KDY DŘÍVE

Nová řada 4xe plug-in hybridních modelů Jeep® je navržena pro městské rebely milující svobodu, která je spojena s touhou zkrotit hektický městský život a řídit dokonalé SUV, jež se nikdy neobrátí k žádnému dobrodružství zády. Značka Jeep® vstupuje do nové éry a představuje vám moderní, všestranné společníky, výjimečné modely, jaké dokáže vyrobit jen značka Jeep®: SUV bez kompromisů, s nejlepšími technologiemi a s větší dávkou skutečné, autentické svobody.

SCHOPNĚJŠÍ NEŽ KDY DŘÍVE

S novými 4xe plug-in hybridy Jeep® zvládnete víc. Budete dominovat v terénu i při běžné jízdě ve městě. Jeep® použil nejmodernější technologie, aby nejen elektrifikoval motor, ale poskytnul vám také více komfortu a všestrannosti a snížil hlučnost. Současně však nijak neslevil z legendárních schopností značky Jeep®.

ZÁBAVNĚJŠÍ NEŽ KDY DŘÍVE

Řídit Jeep® nebylo nikdy zábavnější. Použité špičkové technologie zajišťují lepší výkon v terénu a řidič se přitom, přesně v duchu odkazu této ikonické značky, může těšit na jedinečné zážitky z jízdy. Vozy Jeep® 4xe s plug-in hybridní technologií se vyznačují lepší akcelerací, pružnostní a přesnějšími reakcemi, což je zárukou opravdového elektrizujícího zážitku.

EFEKTIVNĚJŠÍ NEŽ KDY DŘÍVE

Skutečná síla spočívá ve vyvážené kombinaci technologií a 4xe plug-in hybridní modely Jeep® ji dovedly k dokonalosti. Díky spojení výhod spalovacího a elektrického motoru jsou ještě efektivnější. Důkazem jejich výjimečné účinnosti jsou nejen nižší hodnoty emisí, ale současně lépe regulovatelný točivý moment, který poskytuje vylepšený převodový poměr při nízkých rychlostech. 4xe plug-in hybridy Jeep® tak dosahují dosud nevídaných výsledků.


Renegade a Compass 4xe:
Emise CO2 (vážené, kombinované): 55–47 g/km.
Spotřeba paliva (vážená, kombinovaná): 2,4–2,1 l/100 km.
Hodnoty jsou vypočtené podle metodiky měření spotřeby paliva a emisí CO2 WLTP dle nařízení EU 2018/1832.
Uvedené hodnoty jsou výrobcem měřené při testech před schvalovacím procesem a mohou se v důsledku konečné homologace změnit.