Ryzí výkon Jeep®

Gladiator kombinuje výkon Jeep® s všestranností pick-upu.

gladiator_technology_engine_01
264 HP 3.0 V6 MULTIJET  EURO 6D-FINAL

Motor 3.0 V6 Multijet 264 k

Vznětový motor 3.0 V6 poskytuje výkon 264 k a točivý moment 600 Nm. Vytříbený agregát splňující emisní normu Euro 6D Final zaručuje špičkový výkon, sílu a pružnost. Ve standardu je spojen se systémem Engine Stop-Start (ESS) a 8stupňovou automatickou převodovkou spolupracující s pohonem všech kol Selec-Trac a redukcí.

8stupňová automatická převodovka

Motor modelu Gladiator spolupracuje s 8stupňovou automatickou převodovkou, která zaručuje špičkový výkon, krátké doby řazení a maximální účinnost pro nižší spotřebu paliva. Nejmodernější software upravuje výkon nepřetržitě v závislosti na jízdních podmínkách a stylu řidiče, což znamená, že Gladiator se může pohybovat vždy maximálně plynule a přitom využívat maximální točivý moment motoru.

Perfektní off-road

Každý Gladiator se může pochlubit schopnostmi na úrovni Trail Rated®. Logo Trail Rated poskytuje maximální jistotu zvládnutí jakékoliv výzvy. Legendární schopnosti Jeep® v terénu zajišťuje důmyslný systém pohonu Command-Trac, který je spojen s redukční rozdělovací převodovkou. Hnací ústrojí doplňují nápravy Dana 44 třetí generace, ochranné kryty pod vozidlem, samosvorný zadní diferenciál Trac-Lok a off-roadové pneumatiky. Nový pick-up značky Jeep® se může pochlubit neuvěřitelnými úhly nájezdu, přejezdu a sjezdu.

gladiator_technology_details_02

TRAIL RATED®

Každý Gladiator je Trail Rated®. Toto označení může získat pouze vozidlo, které prošlo řadou testů v nejobtížnějším terénu, aby prokázalo, že zvládne zdolat extrémní podmínky a umí nabídnout neuvěřitelné off-roadové schopnosti.

Tažná kapacita

Gladiator vyniká působivou tažnou kapacitou dosahující až 2722 kg.

gladiator_technology_end_01
gladiator_technology_engine
3.0 V6 MULTIVJET 264 CV EURO 6D FINAL
2722