S nebem nad hlavou

Užijte si svobodu jízdy s nebem nad hlavou*, jakou nabízí pouze Gladiator. Střechu lze odstranit, čelní okno sklopit a dveře zcela odejmout.

*není vhodné pro jízdu na běžných vozovkách v provozu

TŘÍDÍLNÁ PEVNÁ STŘECHA FREEDOM TOP® PRÉMIOVÁ PLÁTĚNÁ STŘECHA SUNRIDER® BEZ STŘECHY
ODNÍMATELNÉ DVEŘE
SKLOPNÉ ČELNÍ SKLO

VYSOKÁ NOSNOST NÁKLADU

Korba modelu Gladiator je dlouhá 1531 mm a široká 1442 mm. Nosnost dosahuje 613 kg, což v kombinaci s různými možnostmi personalizace zajišťuje pohodlí a flexibilitu přepravy nákladu, a to jak pro volný čas, tak pro každodenní aktivity.

gladiator_exterior_bedliner

Exkluzivní řada kol

Nový Jeep® Gladiator se představuje s exkluzivní paletou kol z lehké slitiny, která vynikají robustností a geometrickým designem. Verze Sport je osazena 17″ koly, zatímco Overland a Launch Edition využívají 18″ kola.

17" černá ocelová kola jsou standardem verze Sport 18" kola z lehkých slitin Granite Crystal jsou standardem verze Overland

Skvělý pocit sounáležitosti

Gladiator využívá charakteristické prvky rodiny Wrangler, ke kterým přidává praktičnost a design zadní části s korbou. Ikonický design je okamžitě rozeznatelný podle sedmiotvorové masky chladiče, kruhových světlometů a lichoběžníkových blatníků. Nový Jeep® Gladiator nikdy nezůstane bez povšimnutí.