Integrovaná offroad kamera

Gladiator může dosáhnout zcela nové dimenze díky technologiím, které vás budou doprovázet na všech cestách. Přední kamera zobrazuje na displeji rádia vozovku před vozidlem, což zlepšuje výhled a umožňuje úplné vyhnutí se nástrahám a překážkám. Kamera je vybavena samočistící funkcí, díky čemuž zajišťuje maximální viditelnost za všech okolností. Užitečná v běžném provozu, nepostradatelná v terénu.

gladiator_technology_main
WIRELESS ALPINE SPEAKER

Bezdrátový reproduktor Alpine

Gladiator je vybaven bezdrátovým reproduktorem Alpine za zadními sedadly, který si můžete po vystoupení z vozu snadno vzít s sebou. Jeho design zapadá do nezaměnitelného stylu Jeep®. Vodotěsný a prachotěsný reproduktor se nabíjí během jízdy a snese ponoření do hloubky 90 cm po dobu 30 minut. Můžete jej použít také jako powerbanku pro nabíjení externích zařízení a připojit k dalším bezdrátovým reproduktorům Alpine a vytvořit stereo zvuk.

ULTIMATE IN-CAR TECHNOLOGY

Extrémní technologie

Gladiator přináší nejnovější technologie ze světa automobilů, které poskytují maximální požitek z jízdy. Sedmipalcový TFT přístrojový panel s personalizovatelným rozhraním zobrazuje všechny jízdní parametry, zatímco rádio Uconnect™ 4. generace umožňuje využití služeb Uconnect™ Services* dostupných pomocí aplikaci My Uconnect™. Svou cestu si tak můžete užít bez zbytečného rozptylování.
*k dispozici od března 2021

Další generace zvuku

Vyberte si pro každé dobrodružství správný soundtrack. Na přání je k dispozici prémiový audiosystém Alpine s 9 reproduktory a subwooferem s celkovým výkonem 552 kW a 12kanálovým zesilovačem. Výsledkem je dokonale vyvážený a všeobjímající zvuk.

gladiator_technology_details_01

Bezklíčový vstup a startování

Pohodlí je jednou ze základních vlastností modelu Gladiator. Systémy bezklíčového vstupu a startování umožňují ovládat centrální zamykání a startování motoru, aniž byste museli vytáhnout klíč z kapsy.