VYBERTE SI SVŮJ UCONNECT™ DAB

Nový Jeep® Renegade lze vybavit 3 různými infotelematickými systémy s rádiem DAB, které poskytují služby Uconnect příští generace, umožňují zachovat připojení se světem i na palubě vozu a přitom zaručují uživatelsky přívětivé a bezpečné ovládání. Možnost přístupu ke smartphonu, ovládání navigace, používání bezpečnostních funkcí, jako je zadní parkovací kamera ParkView®, a podrobné sledování vašich offroadových dobrodružství – to vše je nyní na dosah ruky, respektive vašich prstů.

Image Exterior

SLUŽBY UCONNECT™

Objevte nejchytřejší a nejbezpečnější způsob spojení s vaším vozem. Získejte další informace o službách Uconnect™ a zjistěte vše, co vás zajímá.

PROZKOUMAT EXTERIÉR

  

  

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA PARKVIEW®

Zadní parkovací kamera ParkView® zprostředkovává na dotykové obrazovce systému Uconnect™ barevně odlišené zobrazení prostoru za vozem.

7" TFT DISPLEJ ŘIDIČE

Konfigurovatelný 7" digitální displej na přístrojovém panelu lze přizpůsobit pomocí osobních nastavení a grafických prvků. Plně barevná obrazovka zobrazuje podrobné navigační pokyny (je-li navigace ve výbavě), včetně informací o médiích, jako jsou název skladby, interpret a stanice, dále aktuálně zařazený rychlostní stupeň, statistiky jízdy v terénu a další údaje.

JEEP®OFF-ROAD PAGES

Učte se od profesionálů pomocí aplikace Jeep® Off-Road Pages, která vám umožní kontrolovat a měřit náklon, stoupání, nadmořskou výšku a tlak v závislosti na vašem celkovém výkonu, a poskytne tak vašemu dobrodružství větší jistotu.

Jeep® Off-Road Pages budou k dispozici přibližně od září 2020.

VYCHUTNEJTE SI JEDINEČNÝ ZVUK

Zažijte vždy něco neopakovatelného s příplatkovým audiosystémem BeatsAudio™ Premium, který byl experty naladěn tak, aby produkoval čistý a vysoce kvalitní zvuk. Systém obsahuje devět reproduktorů – dva 3,5" umístěné v palubní desce, dva 1" výškové v zadních dveřích, čtyři 6 x 9" v předních a zadních dveřích a jeden 6,5" subwoofer – a 8kanálový 560W digitální zesilovač, který produkuje zvuk ve studiové kvalitě.

UNCONNECT™ LIVE – SVĚT NA DOSAH RUKY

NEOMEZUJTE SE ANI NA PALUBĚ VOZU

TuneIn

Vyhledejte kartu svých oblíbených položek, kde jsou ikony pro přenos oblíbené hudby z více než 100 000 internetových rozhlasových stanic.

Deezer

Najděte si hudbu, kterou máte rádi.

Reuters

S informacemi o podnikání a financích a s nejnovějšími zprávami z USA a celého světa neztratíte krok.

Uconnect™ Live. Váš svět v aplikaci My Car

ZAHRNUTÉ FUNKCE

My Car

Mějte váš vůz pod kontrolou díky informacím o jeho stavu v reálném čase, a to i na dálku.

Eco Drive

Chcete-li zlepšit své jízdní dovednosti a snížit tak spotřebu paliva, využívejte aplikaci Eco Drive poskytující údaje o vaší jízdě v reálném čase.

Uconnect™ Live. Svět na dosah.

ZAHRNUTÉ FUNKCE

INFORMACE O DOPRAVĚ HD TRAFFIC

Šetřete čas a vyhněte se zácpám na silnici díky informacím v reálném čase od 80 milionů uživatelů mobilních telefonů.

Body zájmu Tom Tom

Vyhledejte snadno body zájmu tam, kde potřebujete. Hledat můžete podle kategorie, názvu nebo klíčových slov ve vlastním jazyce.

Rychlostní radary

Nastavte si příjem upozornění na rychlostní radary. Zvýšíte tak bezpečnost jízdy na cestách a ušetříte za případné pokuty.

Počasí

Nenechte počasí, aby vám narušilo plány. Trasu si můžete upravit na základě aktuálních informací o počasí.

Uconnect™ Live. Svět na dosah.

ZAHRNUTÉ FUNKCE

Jeep Skills

Umocněte své zážitky z jízdy. Pomocí funkce Jeep® Skills získáte veškeré údaje o výkonu vašeho vozu a pokořených stezkách.

VÁŠ VŮZ NA DOSAH RUKY

Jeep® Mopar Connect umožňuje monitorovat váš vůz kdykoli a kdekoli.

Technologia

SLUŽBY MOPAR® CONNECT

S balíčkem služeb Mopar® Connect, který je dostupný po stažení aplikace Uconnect LIVE, získáte přístup k vyhrazené asistenční službě*, jež vám zajistí pomoc v případě odcizení vozu, nehody nebo poruchy. Navíc pomocí vzdáleně ovládaných funkcí můžete lokalizovat vozidlo, otevřít nebo zavřít dveře** anebo pohodlně zkontrolovat hladinu paliva a tlak v pneumatikách prostřednictvím svého chytrého telefonu.

*Siri® Eyes Free vyžaduje mobilní telefon iPhone s aplikací Siri. Některé funkce nemusí být dostupné, když vozidlo stojí. Mobilní telefon iPhone musí být připojený k internetu. Rychlost přenosu dat do zařízení závisí na podporovaných funkcích internetového připojení.

** Připojení k on-line službám týkajícím se asistence a péče o zákazníka, získání zpráv o stavu vozidla, digitálního domácího asistenta, výstrah a upozornění při jízdě, informací o ekologické jízdě, výstrah a upozornění o aktuálním stavu vozidla, informací o vozidle, odesílání adresy do navigace před zahájením jízdy, hledání bodů zájmu, informací o aktuálním počasí, provozu nebo rychlostních radarech, pomoci při odcizení vozu či upozornění na krádež budou aktivovány přibližně od září 2020. Pro více informací o výše uvedených službách a jejich termínu aktivace prosím kontaktujte oficiálního prodejce značky Jeep®.

KATALOG JEEP® RENEGADE

Stáhněte si nebo objednejte katalog JEEP® RENEGADE