SEDADLA

Interiér nového Renegadu je typický ergonomickými sedadly zhotovenými z vysoce kvalitních materiálů a také výraznými detaily z eloxovaného hliníku, které jsou inspirovány vzhledem brýlí používaných při extrémních sportech.

- ČERNÝ TRESPASS
ČERNÝ TRESPASS

Černé textilní čalounění s exkluzivním topografickým motivem a červeným (Ruby) prošíváním

- ČERNÁ TRESPASS
ČERNÁ TRESPASS

Exkluzivní černá kůže s červeným (Ruby) prošíváním

- ČERNÝ TRESPASS
ČERNÝ TRESPASS

Černé textilní čalounění s šedým prošíváním

- KŮŽE
POLAR PLUNGE

Šedo-černá kůže s šedým prošíváním

- ČERNÁ TRESPASS
ČERNÁ TRESPASS

Černá kůže s šedým prošíváním

- ČERNÝ TRESPASS
ČERNÝ TRESPASS

Černé textilní čalounění

- ČERNÝ TRESPASS
ČERNÝ TRESPASS

Černé textilní čalounění

PODÍVEJTE SE BLÍŽE

KOMFORT NIKDY NEBYL TAK FUNKČNÍ

Interiér nového modelu Jeep® Renegade je navržen opravdu důmyslně. Kombinuje na dotek příjemné materiály s funkčními prvky. Obložení z měkkých materiálů se protíná s odvážnými funkčními prvky, jako je madlo pro spolujezdce, které oceníte obzvláště při jízdě v terénu. V celém interiéru se nacházejí designové prvky inspirované legendárním dědictvím značky Jeep®. Nová středová konzola s úložným prostorem zvyšuje funkčnost interiéru.

PROMYŠLENÝ INTERIÉR

Ať už se jedná o každodenní cesty do práce nebo víkendová dobrodružství, Renegade nabízí celou řadu odkládacích prostor, do nichž uložíte všechny potřebné věci. Jistě oceníte nový otvor pro váš telefon ve středové konzole nebo síťku třeba na iPad.

ODLIŠTE SE

S novým modelem Renegade jsou vaše možnosti, jak si ho přizpůsobit a odlišit se, nekonečné. Vybírejte z bohatého příslušenství Mopar a přizpůsobte si váš nový Renegade podle potřeby.

KATALOG JEEP® RENEGADE

Stáhněte si nebo objednejte katalog JEEP® RENEGADE