VÍCE NEŽ 60 DOSTUPNÝCH PRVKŮ BEZPEČNOSTI

Nový Jeep® Renegade je po celé své délce vybaven předními a zadními hlavovými airbagy, kolenním airbagem řidiče, bočními airbagy v opěradlech předních sedadel a pokročilými vícestupňovými airbagy řidiče a spolujezdce.

Jeep Renegade

AKTIVNÍ BEZPEČNOST

Jedinečný zážitek z jízdy můžete mít pouze tehdy, když se za volantem cítíte bezpečně. Proto je nový Renegade navržen s více než 60 prvky bezpečnosti, včetně systému varování před čelním nárazem Plus a systému sledování jízdního pruhu LaneSense™ Plus. Tyto pokročilé asistenční systémy fungují spolehlivě za všech jízdních podmínek. Součástí jsou dva zcela nové systémy: rozpoznávání dopravních značek a inteligentní rychlostní asistent, oba jako standardní součást všech výbavových stupńů modelu Renegade.
Nový Jeep® Renegade byl oceněn prestižními 5 hvězdičkami v testech Euro NCAP, a to i po zvýšení limitů vyžadovaných k získání 5hvězdičkového hodnocení v oblasti ochrany dospělých, dětí a chodců. K udělení tohoto ocenění přispěla inovativní „architektura malé a široké platformy 4x4“ vozu a mnoho vylepšených bezpečnostních systémů dodávaných standardně nebo za příplatek.

SYSTÉM VAROVÁNÍ PŘED ČELNÍM NÁRAZEM PLUS

Tento inovativní systém díky radarovým a obrazovým snímačům detekuje, zda se Renegade nepřibližuje k jinému vozidlu nebo velké překážce v jeho jízdní dráze příliš rychle. V případě potřeby pak varuje nebo pomáhá řidiči vyhnout se nehodě či zmírnit její následky tím, že signalizuje zvukovou nebo vizuální výstrahou, nebo dokonce aktivuje brzdy.

PRVKY ZVYŠUJÍCÍ VÁŠ KOMFORT

KATALOG JEEP® RENEGADE

Stáhněte si nebo objednejte katalog JEEP® RENEGADE