TRAIL RATED® TRAILHAWK®

Jeep® Renegade Trailhawk® je skutečným ztělesněním legendární odolnosti vozů Jeep® díky svým výjimečným schopnostem.

PODÍVEJTE SE, JAK SI RENEGADE ZASLOUŽIL OZNAČENÍ TRAIL RATED®

EXTRÉMNÍ SCHOPNOSTI POHONU 4x4

Jeep® Renegade nabízí nejlepší schopnosti pohonu 4x4 ve své třídě za všech jízdních podmínek, a to díky své autentické DNA značky Jeep® a dvěma inovativním systémům pohonu: Jeep® Active Drive a Jeep® Active Drive Low.

MĚJTE SITUACI POD KONTROLOU: ZDOLEJTE KAŽDÝ PRUDKÝ SVAH

Systém řízeného sjíždění svahů (HDC) udržuje konstantní rychlost vozidla při prudkých sjezdech dolů tím, že samočinně aktivuje brzdy. Zajišťuje stabilitu vozu a bezpečnou jízdu, zejména při nízké přilnavosti a v prudkých svazích.

9-STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA

Jeep® Renegade je první kompaktní SUV vybavené devítistupňovou automatickou převodovkou, která zlepšuje jízdní komfort a výkonnost díky sledování teploty i otáček a aktivaci systému elektronického řízení stability – a také díky nabídce více než 20 individuálních charakterů řazení pro specifické jízdní podmínky. Tento převodový systém zaručuje rychlejší odezvu řízení, rychlejší akceleraci a plynulejší řazení, což je ideální pro jízdu po dálnici. Jeep® Renegade také nabízí šestistupňovou dvouspojkovou převodovku, která spojuje hlavní přednosti manuální převodovky v podobě výkonu a síly s přednostmi automatické převodovky, jako jsou komfort a snadná obsluha.

NOVÉ MOTORY PRO LEPŠÍ VÝKON

Jeep® Renegade nabízí zcela nové zážehové a přepracované vznětové motory, které mají jednodušší konstrukci, nižší emise CO2, vyšší výkon a nižší spotřebu i hlučnost.

1.6 MultiJet 120CV MTX

Specifikace uvádí hodnotu emisí CO2 a spotřeby paliva určenou na základě měření nebo korelační metody s odkazem na nový evropský jízdní cyklus (NEDC) podle nařízení (EU) 2017/1152-1153.

HMOTNOST TAŽENÉHO PŘÍVĚSU AŽ 1500 KILOGRAMŮ

Renegade umožňuje táhnout přívěs o maximální hmotnosti až 1500 kg, je-li správně vybaven.

engine icon
1.0 TURBOBENZIN 120 K 6MTX 4x2

vehicle icon
1250
engine icon
1.3 TURBOBENZIN 150 K DDCT 4x2

vehicle icon
1450
engine icon
1.6 MULTIJET 120 K 6MTX 4x2

vehicle icon
1500
engine icon
1.6 MULTIJET 120 K DDCT 4x2

vehicle icon
1200
engine icon
1.3 TURBOBENZIN 180 K 9ATX 4x4

vehicle icon
1450
engine icon
1.3 TURBOBENZIN 180 K 9ATX 4x4 LOW

vehicle icon
1450
engine icon
2.0 MULTIJET 140 K 9ATX LOW 4x4

vehicle icon
1500
engine icon
2.0 MULTIJET 140 K 6MTX 4x4

vehicle icon
1500
engine icon
2.0 MULTIJET 170 K 9ATX 4x4 LOW

vehicle icon
1500
Hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva získané podle platných nařízení jsou uváděny za účelem umožnění porovnání údajů o vozidlech. Homologované hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva nemusí odrážet skutečné hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva, které záleží na mnoha souvisejících faktorech, mimo jiné například na jízdním stylu, trase, povětrnostních a silničních podmínkách a také na stavu, používání a výbavě vozidla.

Uváděné hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva platí pro verze vozidla s nejvyšší a nejnižší výbavou. Tyto hodnoty se mohou změnit na základě následných konfigurací, které závisí na zvoleném druhu výbavy anebo na velikosti zvolených pneumatik.

Uváděné hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva nejsou konečné a mohou se vyvíjet v důsledku změn ve výrobním cyklu; aktuálnější hodnoty budou k dispozici u oficiálního prodejce vybrané sítě FCA.

V každém případě platí, že oficiální hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva vozidla zakoupeného zákazníkem budou uvedeny v doprovodných dokumentech k vozidlu.

V případech, kdy jsou hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva důležité pro účely výpočtu daní a nákladů souvisejících s vozidlem, je třeba se řídit platnými právními předpisy v každé zemi.

JEEP® RENEGADE

Vyzkoušejte u nejbližšího prodejce.

KATALOG JEEP® RENEGADE

Stáhněte si nebo objednejte katalog JEEP® RENEGADE