VÍCE NEŽ 60 DOSTUPNÝCH PRVKŮ BEZPEČNOSTI

Nový Jeep® Renegade je po celé své délce vybaven předními a zadními hlavovými airbagy, kolenním airbagem řidiče, bočními airbagy v opěradlech předních sedadel a pokročilými vícestupňovými airbagy řidiče a spolujezdce.

AKTIVNÍ BEZPEČNOST

Jedinečný zážitek z jízdy můžete mít pouze tehdy, když se za volantem cítíte bezpečně. Proto je nový Renegade navržen s více než 60 prvky bezpečnosti, včetně systému varování před čelním nárazem Plus a systému sledování jízdního pruhu LaneSense™ Plus. Tyto pokročilé asistenční systémy fungují spolehlivě za všech jízdních podmínek. Součástí jsou dva zcela nové systémy: rozpoznávání dopravních značek a inteligentní rychlostní asistent, oba jako standardní součást všech výbavových stupńů modelu Renegade.
Nový Jeep® Renegade byl oceněn prestižními 5 hvězdičkami v testech Euro NCAP, a to i po zvýšení limitů vyžadovaných k získání 5hvězdičkového hodnocení v oblasti ochrany dospělých, dětí a chodců. K udělení tohoto ocenění přispěla inovativní „architektura malé a široké platformy 4x4“ vozu a mnoho vylepšených bezpečnostních systémů dodávaných standardně nebo za příplatek.

SYSTÉM VAROVÁNÍ PŘED ČELNÍM NÁRAZEM PLUS

Tento inovativní systém díky radarovým a obrazovým snímačům detekuje, zda se Renegade nepřibližuje k jinému vozidlu nebo velké překážce v jeho jízdní dráze příliš rychle. V případě potřeby pak varuje nebo pomáhá řidiči vyhnout se nehodě či zmírnit její následky tím, že signalizuje zvukovou nebo vizuální výstrahou, nebo dokonce aktivuje brzdy.

PRVKY ZVYŠUJÍCÍ VÁŠ KOMFORT

JEEP® RENEGADE

Vyzkoušejte u nejbližšího prodejce.

KATALOG JEEP® RENEGADE

Stáhněte si nebo objednejte katalog JEEP® RENEGADE