Automatická osmistupňová převodovka 850RE/8HP75 (Wrangler, Grand Cherokee)

Elektrohydraulicky ovládaná planetová 8° převodovka s hydrodynamickým měničem točivého momentu, doplněným spojkou přemostění měniče s řízeným prokluzem.
Elektronická řídící jednotka je integrovaná do hydraulického rozvaděče. Převodovka je určena pro podélnou zástavbu do vozidla a navazuje na ni mezinápravová rozvodovka s redukčním převodem.

 

Automatická převodovka 948TE (Cherokee, Compass, Renegade)

 

Devítistupňová planetová převodovka s hydrodynamickým měničem točivého momentu, která je uložena ve vozidle vpředu napříč se vyrábí v konfiguraci pro přední náhon nebo v konfiguraci pro pohon 4WD, který může být doplněn redukčním převodem. Jemné odstupňování převodovky umožňuje minimalitovat používání režimu řízeného prokluzu měniče, což přispívá ke snížení spotřeby a zvyšuje jízdní komfort.

 

Dvouspojková převodovka DDCT (Compass, Renegade)

Systém tvoří mechanické převodové ústrojí se dvěma suchými spojkovými kotouči a mechanická šestistupňová synchronizovaná převodovka. Spojky i převodovka jsou ovládány elektrohydraulickým zařízením. Oproti standardní převodovce je točivý moment od motoru přenášen střídavě dvěma spojkovými kotouči. Tím se sníží spotřeba a zvýší se jízdní komfort. Převodovka může pracovat v automatickém režimu nebo v poloautomatickém, kdy řidič ovládá řazení voličem na tunelu nebo pákami pod volantem.

Zjistěte Více

1 #section-models#

#selectModels#

2 #section-anagraphic#

#AnagraficText#

Required field
Required Field
Required Field
Required field
Required Field
Required Field
Required Field
* Mandatory fields
#informative_1#
#informative_2#
#informative_3# #informative_19#
#informative_8#
#informative_12#
#informative_16#
3 #section-dealer#

#dealer_title#

#dealer_new_cap#
#dealer_update#
#dealer_list#
#dealer_update#

#titolo_box_1# #nome# #cognome# #titolo_box_2#

#titolo_box_3#

#dealername#
#dealeraddress#
#dealercap# #dealerCity#

NABÍDKY