PROBUĎTE SVÉ DIVOKÉ JÁ

DUCH ZNAČKY JEEP® OŽÍVÁ

Camp Jeep® je velkolepá událost pořádaná pro členy klubu Jeep® Owners Group (J.O.G.) a fanoušky značky Jeep®, která každý rok přiláká velké množství účastníků ze všech koutů Evropy. Majitelé vozů Jeep® a fanoušci se zde setkávají, aby znovu stvrdili zvláštní pouto, které existuje mezi touto legendární značkou a jejími příznivci. Je to jedinečná příležitost, jak si užít nové zážitky s vozy Jeep®, poznat nové lidi, dobře se pobavit a zažít úžasnou atmosféru a nezapomenutelná dobrodružství.

SKUTEČNÉ ZÁŽITKY S VOZY JEEP®

Camp Jeep® každoročně nabízí nabitý program plný různých aktivit. Návštěvníci se mohou těšit na zkušební jízdy v terénu, teoretické i praktické kurzy pod vedením školitelů a instruktorů z Jeep® Academy a na řadu dalších aktivit pod širým nebem.
Neuvěřitelně pohodovou atmosféru tohoto setkání ještě umocňuje program plný doprovodných akcí, včetně živých koncertů a her pro děti.

PŘIPOMEŇME SI PŘEDCHOZÍ SETKÁNÍ

2018
13.–15. ČERVENCE, SPIELBERG, RAKOUSKO

Pátý ročník největšího srazu majitelů vozů Jeep® J.O.G. přilákalo mnoho nadšených návštěvníků z celé Evropy. V rámci akce se oslavilo i představení zcela nového modelu Jeep® Wrangler.

2017
24.–25. ČERVNA, TELTOW FLAMING RING, BERLÍN, NĚMECKO

Nespornou hvězdou tohoto ročníku akce Camp Jeep® se stal nový kompaktní SUV model Jeep® Compass, který si návštěvníci mohli vyzkoušet při zkušebních jízdách na terénních trasách kolem jezera Motzener See.

2016
2.–5. ČERVNA, BASSELLA, BARCELONA, ŠPANĚLSKO

Speciální setkání u příležitosti oslav 75. výročí značky a klubu Jeep® Owners Group.

2015
10.–12. ČERVNA, VALLÉE BLEUE, LYON, FRANCIE

Bývalý vápencový lom Vallée Bleue (Modré údolí), asi 70 km severovýchodně od Lyonu v podhůří Alp u řeky Rhóny, se svými čtyřmi offroadovými tratěmi a testovacím polygonem pro vozidla s pohonem všech kol byl ideálním místem konání Jeep® Academy a přehlídky tří jedinečných konceptů vozů z dílny Mopar: Wrangler Unlimited Night Rock, Wrangler Rubicon Dark Side a Renegade Hard Steel.

2014
12.–14. ZÁŘÍ, RIVIERA OPPICI, PARMA, ITÁLIE

První setkání členů Jeep® Owners Group a začátek této významné tradice. Hvězdami akce byly dvou- a čtyřdveřové verze modelu Jeep® Wrangler Rubicon.

NEWSLETTER JEEP®

Přihlaste se k odběru novinek ze světa značky Jeep®

PARTNERSTVÍ JEEP®

Značka Jeep® je hrdým partnerem a sponzorem různých týmů a organizací