V anketě magazínu OFF ROAD Magazine zaznamenala značka Jeep® neobyčejný úspěch


  • V letošním ročníku ankety magazínu OFF ROAD Magazine bodovaly hned tři modely značky Jeep®.
  • Jeep® Wrangler triumfoval v kategorii Off-road, a to již po šesté za sebou.
  • Jeep® Renegade byl oceněn jako nejlepší „Subkompaktní SUV", letos již pátý rok po sobě.
  • Jeep® Grand Cherokee se stal nejoblíbenějším luxusním offroadem mezi dováženými značkami.
  • Jeep® Wrangler se umístil rovněž na 2. místě v kategorii „Nováček roku".

 

Značka Jeep® zvítězila v anketě německého odborného magazínu OFF ROAD zaměřeného na vozy SUV a 4x4 hned několikrát.

Čtenáři odborného offroadového magazínu vybírali svá oblíbená vozidla 4x4 a SUV mezi 185 modely rozdělenými v 13 kategoriích. Značka Jeep prokázala své vůdčí postavení na trhu vítězstvím ve dvou kategoriích, a to již třetí rok po sobě.

 

Kultovní Jeep Wrangler zvítězil v kategorii „Off-Road kategorie A", a to již po šesté za sebou. Získal 31,9 procenta hlasů, přičemž druhý model obdržel jen 27,8 procenta hlasů. 

 

Jeep® Renegade byl zvolen „Nejlepším subkompaktním SUV kategorie C", a to již pátý rok po sobě. Renegade byl jasnou volbou čtenářů magazínu OFF ROAD a obdržel 18,3 procenta hlasů. Tento výsledek je o to působivější, že Renegade je prvním modelem značky v kategorii subkompaktních SUV, a přesto v ní vítězí opakovaně od svého uvedení na trh, letos již po páté za sebou. Je zřejmé, že čtenáři magazínu OFF ROAD si velmi dobře uvědomují jeho nezaměnitelný design a prvotřídní kvality v terénu.

 

Vlajková loď značky Jeep®, model Grand Cherokee, se umístila na druhém místě v kategorii B, tedy luxusních offroadů, přičemž za sebou zanechala všechny ostatní dovážené značky.

 

Nový Jeep® Wrangler získal v letošní anketě také ještě jedno významné ocenění. Čtenáři magazínu OFF ROAD jej zvolili již po druhé za sebou „Nováčkem roku".

 

Anketa magazínu OFF ROAD se koná od roku 1982 a svým čtenářům umožňuje volit své oblíbené modely. V letošním ročníku hlasovalo celkem 38 500 čtenářů.

 

Turín, 5. července 2019