Budoucnost značky JEEP®

Jeep® Renegade s hnacím ústrojím e-Hybrid je založen na ekosystému využívajícím technologie, které působí na mobilitu vozu a vytvářejí pokročilý hybridní zážitek budoucnosti.

* Provozní schopnosti se odvíjí od stavu nabití baterie a jízdních podmínek.

Infotainment UconnectTM 8,4" HD 

Nový Jeep® Renegade e-Hybrid se může pochlubit pokročilým infotainmentem UconnectTM s až 8,4″ HD dotykovým displejem. Systém byl obohacen o aplikaci Hybrid Pages, která sdržuje všechny funkce pro udržení parametrů hybridní jízdy pod kontrolou. Systém UconnectTM integruje ovládání na volantu s funkcemi dotykové obrazovky. Kromě toho zaručuje bezproblémové připojení chytrého telefonu s kontakty a úkoly.

7" digitální přístrojový panel

Grafika přístrojového panelu byla přepracovaná tak, aby integrovala všechny základní informace pro správu a monitorování technologie e-Hybrid. Na až 7" středovém digitálním displeji jsou snadno dostupné informace v reálném čase, jako jsou stav baterie a motoru – jak zážehového, tak elektrického –, stejně jako výkon a úroveň nabíjení, spolu se všemi parametry souvisejícími s pohonem a bezpečnostními systémy.

Služby UconnectTM

Propojte se na dálku se svým vozem prostřednictvím mobilní aplikace My UconnectTM, díky čemuž budete moci kdykoli sledovat provozní parametry vozidla a využívat asistenční systémy.

Pokročilá konektivita

Zůstaňte v naprosto bezpečném spojení, i když řídíte. Díky funkcím zrcadlení chytrého telefonu integrovaným v informačním systému si můžete své kontakty, hudbu a cestovní plány vzít s sebou, ať už jedete kamkoliv.