Řiďte skutečný JEEP®

Interiér nového modelu Jeep® Renegade e-Hybrid vyniká svou prostorností, pohodlím a nejmodernějšími technologiemi, které každou jízdu promění v jedinečný zážitek. Ikonický design Jeep® je funkční a všestranný. Oceníte především sklopné zadní sedadlo dělené v poměru 40-20-40, nastavitelnou podlahu zavazadlového prostoru a četné úložné přihrádky. Vysoce kvalitní a na dotek měkké materiály sedadel doplňuje prémiová výbava, jako například vyhřívaná sedadla, vyhřívaný volant či elektricky polohovatelná přední sedadla.

Palubní deska

Palubní deska nového modelu Jeep® Renegade e-Hybrid představuje elegantní soubor příjemných materiálů a funkčních prvků. Madlo na straně spolujezdce má již ochrannou známku značky Jeep® a je obklopeno měkkou palubní deskou i obložením dveří. Design středové konzole nabízí další úložný prostor pro každodenní předměty a vyniká skvělou funkčností. Celkově je kabina nabitá ikonickými stylovými detaily, které souzní se značkou Jeep®.

Prostor a komfort

Komfort v novém modelu Jeep® Renegade e-Hybrid definují technologická a designová řešení, která byla navržená tak, aby byla každá cesta příjemná a pohodlná. Kožená1 sedadla disponují v 8 směrech elektricky nastavitelná vyhřívaná přední sedadla stejně jako vyhřívaný volant. Nastavitelná bederní opěrka zvyšuje úroveň pohodlí každého řidiče. Zavazadlový prostor se může pochlubit přístupností a všestranností díky nastavitelné podlaze a zadním sklopným sedadlům děleným v poměru 40-20-40.

Funkční prostor

Prostor pro lidi a předměty. Uvnitř nového modelu Jeep® Renegade e-Hybrid najdete širokou škálu úložného prostoru a četných odkládacích přihrádek. Jsou  důmyslné a diskrétní, jako například přihrádka na chytrý telefon ve středové konzoli či odkládací kapsa na tablety.


Kůže v kombinaci se syntetickým materiálem