Nezaměnitelný od přírody

Nový Jeep® Renegade e-Hybrid je ztělesněním nezaměnitelného designu, díky kterému je vždy v centru pozornosti. Jeho hranaté a tvary v kombinaci s ostrými liniemi odrážejí typický styl Jeep®, což podporují i 7otvorová maska chladiče, zaoblené LED světlomety nebo lichoběžníkové blatníky.

Kola a pneumatiky

Široká škála možností navržených tak, aby zdůraznily váš styl.

16′′ kola z lehkých slitin 17′′ kola z lehkých slitin 17′′ kola z lehkých slitin –leskle černá 18′′ kola z lehkých slitin –leskle černá 19′′ kola z lehkých slitin

SVĚTLA MĚSTA

Projeďte si městem s výkonnými světlomety. LED světlomety ve srovnání s tradičním osvětlením zlepšují viditelnost až o 50 %. Přispívají k bezpečnosti jízdy a navíc snižují náklady na údržbu a šetří energii. Halogenové osvětlení je standardní výbavou, která zaručuje dlouhou životnost světel a poskytuje zvláště jasné a bílé světlo.

Spotřeba paliva modelu Jeep®Renegade e-Hybrid (l/100 km): 5,7 –6,1; emise CO2(g/km): 130 –139. Certifikované výsledky vycházející z váženého průměru v testu WLTP, aktualizace 14.12. 2021. Hodnoty slouží pro účely porovnání.