Špičkový hybrid

Nový Jeep® Compass e-Hybrid se může pochlubit špičkovým technologickým ekosystémem, který poskytuje vyšší jízdní komfort a vytváří tak bezkonkurenční hybridní zážitek.

Infotainment 10,1″ Uconnect™

Nový Jeep® Compass e-Hybrid se může pochlubit vlajkovou lodí infotainmentu Uconnect™. Systém se vyznačuje 10,1″ Ultra HD obrazovkou a je poháněn procesorem s 5x rychlejším výpočetním výkonem než u předchozích verzí, což znamená, že poskytuje doslova bleskovou rychlost přístupu k příkazům přes intuitivnější uživatelské rozhraní a rozhraní dotykové obrazovky Quickfire. Díky funkci swipe a možnosti přetažení aplikaci a widgetů do složek si můžete procházení systému plně přizpůsobit svým potřebám. Tento prvek je k dispozici standardně od výbavy Limited.

AUTOMATICKÉ AKTUALIZACE VZDUCHEM

Aktualizace infotainmentu je hračkou díky systému Over the air a 4G konektivitě. Tímto způsobem budete moci sami aktualizovat mapy a obsah, aniž byste museli navštívit místní dealerství.

Nová bezdrátová nabíječka

Zde je návod, jak nabíjet mobilní zařízení bez problémů a bez kabelu. Na palubě nového modelu Compass e-Hybrid je k dispozici bezdrátová nabíjecí podložka. Svůj chytrý telefon jednoduše umístěte do vyhrazené oblasti a proces nabíjení se spustí automaticky.

Služby Uconnect™

Spojte se svým vozidlem na dálku pomocí mobilní aplikace My Uconnect™. Můžete sledovat parametry vozidla, prohlížet si důležitá data a využívat výhod podpůrných systémů kdykoliv a odkudkoliv.

Standardně od výbavy Night Eagle.

NOVÝ 10.25″ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Mějte stav vozu, výkon a jízdní údaje pod kontrolou díky novému 10,25″ digitálnímu přístrojovému panelu s Full HD rozlišením. Barevný displej se vyznačuje aktivní plochou 244 mm x 91 mm. Tento vysoce moderní přístrojový panel je obrovským skokem vpřed ve smyslu stylu interiéru Jeep®, a současně vám umožňuje konfigurovat, organizovat a personalizovat váš obsah výběrem s až 12 různých konfigurací.

Posuňte konektivitu na další úroveň

Když cestujete na palubě nového modelu Jeep® Compass e-Hybrid, můžete zůstat ve spojení se svými povinnostmi i volnočasovými aktivitami. Zrcadlení chytrého telefonu zaručuje bezpečné připojení, i když řídíte.