VNITŘNÍ PROSTOR

Design interiéru nového modelu Jeep® Compass e-Hybrid je dokonalou kombinací prostoru, pohodlí, stylu a palubních technologií.

PROSTORNOST JE VÝRAZNÁ VLASTNOST

Lidé, domácí mazlíčci, osobní věci: každý a všechno najde na palubě nového modelu Jeep® Compass e-Hybrid své místo. Díky novým přihrádkám a řadě různých konfigurací zavazadlového prostoru lze vnitřní prostor přizpůsobit tak, aby vyhovoval jakémukoli druhu cesty.

NOVÉ PROSTORY V DOSAHU

Vezměte si s sebou vše, co potřebujete, i na ty nejdelší cesty. Nový Jeep® Compass e-Hybrid vám nabízí celou řadu nových odkládacích přihrádek. Tyto prostorné a nenápadné přihrádky se nacházejí za řadicí pákou, na středové konzole a v loketní opěrce. Užitný prostor přesahuje 7 litrů, což znamená, že máte prostor na vše potřebné.

PROSTORNÉ A PŘIZPŮSOBITELNÉ

Přizpůsobte si zavazadlový prostor, abyste s sebou měli vše, co potřebujete. Nový Jeep® Compass e-Hybrid je vybaven sklápěcími zadními sedadly dělenými v poměru 40/20/40. Díky tomu je kufr ještě univerzálnější a jeho objem lze zvětšit tak, aby vyhovoval vašim specifickým potřebám.

* Standard u výbavy S

PROSTOR NAVÍC, VÍCE STYLU

Interiér nového modelu Jeep® Compass e-Hybrid dokonale ztělesňují filozofii stylu a pohodlí. Sedadla nabízejí nejlepší pohodlí ve své třídě díky nastavování polohy, vyhřívanému opěradlu a dokonalé ergonomii, která byla navržená tak, aby vyhovovala i na nejdelších cestách. Výbava S navíc nabízí další pohodlí v podobě paměťového nastavení sedadel. Čalounění je látkové nebo v kombinaci látky a vinylu sladěné s palubní deskou.