ELEGANCE ZNAČKY JEEP®

Nový Jeep® Compass e-Hybrid staví na stylu a osobitosti, díky kterým byl vždy tak ikonický, a zároveň se vyznačuje přepracovaným designem přední části a světlometů a také novou řadou kol z lehkých slitin.

PŘEPRACOVANÝ STYL

Nový Jeep® Compass e-Hybrid vyniká svým typickým designem, který nikdy nezůstane bez povšimnutí. Jeho elegantní a výrazné linie jsou zvýrazněné stylem přepracované masky chladiče a také předních a zadních světel.

PŘEPRACOVANÁ MASKA CHLADIČE

Ikonická maska chladiče se sedmi otvory představuje nadčasovou ochrannou známku značky Jeep®. Vyznačuje se přepracovaným designem a barevnou škálou. Mimořádně elegantní linie jsou dále zvýrazněné černými povrchovými úpravami a stylistickými detaily, které podtrhují osobitost legendárního designu.

Kola

Nový Jeep® Compass e-Hybrid nabízí širokou škálu kol z lehkých slitin, která vyhoví různým jízdním stylům a osobnostem.

17″ kola z lehkých slitin 18″ kola z lehkých slitin s diamantovou úpravou 18″  černá leštěná kola z lehkých slitin 19″ kola z lehkých slitin s diamantovou úpravou 19″ černá leštěná kola z lehkých slitin

Elektricky výklopné zadní dveře

Jak již název napovídá, nové elektricky výklopné zadní dveře* vám umožňují otevírání a zavírání tím nejjednodušším způsobem. Pouhým pohybem nohy pod zadním nárazníkem se spustí pohybové senzory, které kufr automaticky otevřou. Kromě toho se tento model může pochlubit standardními funkcemi, jakou je systém bezklíčového vstupu a startování Keyless Enter & Go, který umožňuje otevírání a zavírání dveří, zapínání a vypínání motoru bez nutnosti vytahování klíče z kapsy.

* nekompatibilní s tažným zařízením