Obrázky jsou pouze informativní a mají ilustrační charakter. Až bude vůz k dispozici, což bude přibližně v prvním čtvrtletí roku 2023, nebudou muset být vyobrazené barvy a detaily k dispozici, nebo se budou moci lišit, a to například z technických a/nebo výrobních a/nebo obchodních důvodů. Na některých obrázcích může být zobrazeno příslušenství a/nebo výbava, které nejsou součástí standardní výbavy a které budou v době, kdy bude vozidlo k dispozici, dodávané na přání a za příplatek. 

LONGITUDE

ZELENO-MODRÁ LAKE METALICKÁ ŠEDÁ GRANITE ZÁKLADNÍ ČERVENÁ RUBY BÍLÁ SNOW ŠEDÁ STONE METALICKÁ ŽLUTÁ SUN ZÁKLADNÍ ČERNÁ VOLCANO
ZELENO-MODRÁ LAKE
METALICKÁ ŠEDÁ GRANITE
ZÁKLADNÍ ČERVENÁ RUBY
BÍLÁ SNOW
ŠEDÁ STONE
METALICKÁ ŽLUTÁ SUN
ZÁKLADNÍ ČERNÁ VOLCANO
ZELENO-MODRÁ LAKE

LONGITUDE

Longitude je správnou volbou pro toho, kdo hledá 

styl bez kompromisů v oblasti technologií a konektivity.

Zjistit více

Longitude je správnou volbou pro toho, kdo hledá 

styl bez kompromisů v oblasti technologií a konektivity.

ALTITUDE

METALICKÁ ŠEDÁ GRANITE ZELENO-MODRÁ LAKE ZÁKLADNÍ ČERVENÁ RUBY BÍLÁ SNOW ŠEDÁ STONE ŽLUTÁ SUN ZÁKLADNÍ ČERNÁ VOLCANO

ALTITUDE

Nový Jeep® Avenger Altitude přináší více technologií, stylu a komfortu. Přichází s exkluzivními stylovými detaily, plně digitálním rozhraním a mnoha dalšími prvky. 

Zjistit více

Nový Jeep® Avenger Altitude přináší více technologií, stylu a komfortu. Přichází s exkluzivními stylovými detaily, plně digitálním rozhraním a mnoha dalšími prvky. 

SUMMIT

Nový Jeep® Avenger Summit je vrcholnou verzí tohoto modelu. Je vybavena kompletní sadou asistenčních systémů, nejnovější generací infotainmentu a exkluzivními stylovými detaily.

Zjistit více

Nový Jeep® Avenger Summit je vrcholnou verzí tohoto modelu. Je vybavena kompletní sadou asistenčních systémů, nejnovější generací infotainmentu a exkluzivními stylovými detaily.

Exteriér
OHROMÍ VÁS

Dobrodružství znamená překonávání hranic, objevování a hledání sama sebe ve zcela novém světě. Výrazná 18“ kola z lehké slitiny senzačně ladí se svalnatými tvary nejkompaktnějšího elektrického Jeepu®, vybaveného 360° ochranou karoserie. Robustní design odráží ikonickou osobitost značky Jeep®: jeho typická maska se sedmi štěrbinami a kontrastní černá střecha posilují celkový výraz, zásluhou předních a zadních Full-LED světlometů je snadno rozpoznatelný na první pohled.

performance canvas

Interiér​
NADCHNE VÁS

Moderní a digitální interiér Jeepu Avenger dokonale souzní se svobodou jízdních zážitků a jeho mimořádná praktičnost naopak ladí s digitálními funkcemi konektivity. Nebudete věřit, kolik věcí se do vašeho nového SUV vejde: úložné prostory pojmou třeba všechny věci z vašeho batohu. Vše, co v něm bylo, jako například telefon, klíče od domu, láhev s vodou, kosmetická taštička a sluneční brýle, ihned po nastoupení najde své místo. Pro každodenní život nebo víkendové výlety je připraven chytře navržený a důmyslně organizovaný prostor. Z každé cesty se stane dobrodružství, které je potřeba zažít. Užijte si své cesty na vyhřívaných a výborně tvarovaných sedadlech v exkluzivním žluto-černém čalounění. Žlutou palubní desku doplňuje barevně nastavitelné vnitřní osvětlení, které dokáže vyjádřit vaše emoce.

ROZMĚRY

Veškerý prostor, který potřebujete k ryzímu zážitku s vozem Jeep®, v kompaktním balení. Stanovte si rozměry svých ambicí.

sicurezza alla guida
icona separatore

VÝKONNOST​
VŠE PRO ZÁŽITKY

icona separatore

ELEKTRICKÝ POHON​

Zažijte naprostou bezstarostnost. První 100% elektrický Jeep® kombinuje výkonnost se vzrušujícím svezením typickým pro vozy Jeep®, nyní s elektrickým pohonem. Jezděte s lehkou myslí: 3 minuty rychlonabíjení výkonem 100 kW stačí pro načerpání energie na dalších 30 kilometrů jízdy. To znamená, že průměrný denní nájezd získáte ani ne během zastávky na kávu. S Avengerem máte maximální svobodu také v otázkách nabíjení: k dispozici má kompletní sadu řešení pro všechny situace. Až vás unaví každodenní shon, můžete bez obav vyrazit ven z města a ve svém novém SUV zažít svobodu bez emisí.

/content/dam/jeep/crossmarket/avenger-mp/performance/jeep_avenger_performance_BEV_1140x552.png
404 km
v kombinovaném provozu
550 km ve městě
* předpokládaný elektrický dojezd podle WLTP
24 min
z 20 na 80 % baterie
100kW DC rychlonabíjení

156 koní
elektrického výkonu

100 kW
rychlonabíjení


100% terénní schopnosti Jeep®®
PŘEKONAJÍ VŠE

Když hledáme nový vůz, nevybíráme jen ten, který se nám líbí, ale také ten, který se nám podobá. Nový Jeep® Avenger vyniká odhodláním a dobrodružným duchem v kompaktním balení. Jeho technologie Selec-Terrain® a Asistent sjíždění svahů se dokáží přizpůsobit každému počasí a podmínkám na silnici, v dešti, na sněhu nebo kluzké vozovce. Nový Jeep® Avenger s velkorysou světlou výškou vám umožní čelit i extrémním podmínkám.

/content/dam/jeep/crossmarket/avenger-mp/capability/jeep_avenger_capability_1140x552.png

Technologie & Bezpečnost
VŠE, CO SI DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT

Nový Jeep® Avenger dokáže zpříjemnit vaše cestování, a tím posunout vaše zážitky z jízdy na novou úroveň. Rozsáhlá nabídka vyspělých asistenčních systémů vám pomůže zajistit bezpečný odstup od vozidla jedoucího vpředu a zároveň pomocí pohybů volantu udržovat vůz uprostřed jízdního pruhu.  Na palubě nového Jeepu® Avenger se můžete spolehnout na dva 10,25‘‘ displeje: 100% digitální přístrojový štít a infotainment Uconnect. K systému vozu můžete bezdrátově připojit telefon a nechat jej indukčně nabíjet v nabíjecí přihrádce.

performance canvas

Služby Uconnect™*

Užijte si svobodu. Aplikace Jeep® vám usnadní život, po jejím nainstalování můžete pomocí svého telefonu na dálku komunikovat přímo se svým vozem.

*Dostupnost služeb v ČR bude upřesněna.
icona separatore

CO SI BUDETE PŘÁT

Nový Jeep® Avenger je koncentrací stylu, technologií a ikonické touhy po svobodě Jeep®. Současně ale nabízí také široké možnosti individualizace. Pomocí široké nabídky příslušenství Jeep® Authentic Accessories by Mopar® je velmi snadné dát svému vozu osobitý styl, stejně tak jako zajistit, aby byl dokonale připravený na další dobrodružství. Je čas začít si užívat cestu: nechte, aby vám Jeep® a Mopar® ukázaly směr.

GRAFIKA PŘEDNÍ MASKY

Když na ikonickou masku Jeepu® Avenger přidáte grafiku X-kamufláže, nejenže bude bude nezaměnitelná, ale také na sebe bude strhávat pozornost.

18’’ KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Pomocí 18“ leskle černých kol se stylovými modrými ozdobnými prvky dodáte svému Jeepu® Avenger elektrizující vzhled. Jsou dispozici pouze pro nejnovějšího člena modelové řady Jeep®, takže budete mít jistotu, že vyčníváte z davu.

POLEPY KAROSERIE

Osobitý výraz dodáte svému Jeepu® Avenger exkluzivními polepy určenými pro kapotu, střechu a boky. Vyberte si ze široké škály možností, jako jsou dynamické černé pruhy na střeše a kapotě, stylové boční pruhy nebo originální X-kamufláž. Je na čase dát svou vášeň pro Jeep® naplno najevo.

OCHRANNÁ PODLAHA

Gumová podlaha s logem Jeep® ochrání zavazadlový prostor vašeho vozu. Na míru navržená ochranná podlaha s protiskluzovým povrchem přesně odpovídá rozměrům prostoru pro náklad. Zvýšené okraje podlahu lépe chrání od každého druhu špíny, včetně rozlitých kapalin. Snadno se instaluje a vyjímá, takže její čištění je rychlé a snadné.

Spotřeba elektřiny Jeep® Avenger (kWh/100 km): 15,9–15,3; emise CO2 (g/km): 0. Homologační hodnoty stanovené na základě kombinovaného cyklu WLTP, aktualizované k 6. prosinci 2022. Uvedené hodnoty slouží pro srovnávací účely.

 

Důležité: Skutečné hodnoty spotřeby elektřiny mohou být výrazně odlišné a mohou se lišit v závislosti na podmínkách používání a na různých dalších faktorech, jako jsou výbava, četnost nabíjení elektřiny na ujeté kilometry, vnější teplota, styl jízdy, rychlost, celková hmotnost, používání určitých prvků výbavy (klimatizace, topení, rádio, navigace, světla atd.), typ a stav pneumatik, stav vozovky, vnější klimatické podmínky apod.

 

Dojezd na jedno nabití Jeep® Avenger : 404–389 km. Homologační hodnoty stanovené na základě kombinovaného cyklu WLTP, aktualizované k 6. prosinci 2022. Uvedené hodnoty slouží pro srovnávací účely.

Důležité : Skutečné hodnoty dojezdu se mohou lišit v závislosti na výbavě, způsobu používání vozidla (styl jízdy, rychlost, celková hmotnost atd.), používání určitých prvků výbavy (klimatizace, topení atd.), typu pneumatik, stavu vozovky a vnějších klimatických podmínkách.

Další konkrétní a podrobné informace o dojezdu plně elektrické verze vozu Jeep® Avenger a různých faktorech ovlivňujících tuto hodnotu naleznete na oficiálních webových stránkách Jeep®.