Vyobrazený Jeep® Avenger není zatím na českém trhu k dispozici. Obchodní uvedení na český trh je očekáváno přibližně v 1. čtvrtletí 2023.

Obrázky jsou čistě ilustrační. Vyobrazené barvy a detaily nemusí být k dispozici nebo nemusí odpovídat skutečnému modelu v době jeho uvedení na trh.Ryzí DNA Jeep®

Toto nové, plně elektrické SUV vzbuzuje emoce díky dokonalé souhře fascinujícího designu karoserie a posledních inovací v oblasti digitálních technologií a konektivity. Jeep® Avenger podněcuje vášně i svým interiérem, který je mimořádně všestranný. Proto je Jeep® Avenger připraven odvézt vše, co pro své každodenní výzvy potřebujete.

Svoboda je elektrická

Model Avenger je doslova koncentrátem svobody. Je stylový, funkční a nabízí spoustu prostoru. Zcela nový Jeep® Avenger Vám nabídne ostré výkonové parametry a zážitek z bezemisní mobility. Díky rychlonabíjení se můžete spolehnout na dostatečný dojezd a na cestu budete moci vždy vyrazit během okamžiku. Jeep® Avenger je dokonalým společníkem na vozovky i do terénu.

Vyobrazený Jeep® Avenger není zatím na českém trhu k dispozici. Obchodní uvedení na český trh je očekáváno přibližně v 1. čtvrtletí 2023. Hodnoty spotřeby a emisí budou k dispozici na oficiálních internetových stránkách Jeep® hned po uvedení na český trh.