SYSTÉMY UCONNECT

Systémy UConnect vám přinášejí zábavu, komunikaci, navigaci a praktické funkce v pohodlí vašeho Grand Cherokee. Díky technologii Bluetooth, hlasovému ovládání a volitelným prvkům, jako je 8,4" dotyková obrazovka s jednoduchým ovládáním a plnohodnotnou navigací, můžete být připojeni a zůstat v kontaktu s celým světem i na palubě svého vozu.

PRÉMIOVÉ AUDIOSYSTÉMY

K dispozici jsou dva prémiové audiosystémy, které zlepšují vaše smyslové zážitky: audiosystém Alpine s prostorovým zvukem a 9 reproduktory a systém Harman Kardon s 19 vysoce výkonnými reproduktory, subwooferem, zesilovačem a vícekanálovým zpracováním zvuku.

image

KONFIGUROVATELNÝ 7" DISPLEJ MEZI KONTROLNÍMI UKAZATELI

Uživatelem konfigurovatelný 7palcový informační digitální displej je součástí standardní výbavy u všech úrovní výbavy a umožňuje přizpůsobit si všechna nastavení a grafiku. Plně barevný displej integruje podrobnou navigaci (je-li ve výbavě), informace o médiích, například o skladbě, interpretovi a stanici, dále rychloměr a další plnohodnotné ukazatele, informace o režimech volitelného systému kontroly trakce Selec-Terrain® nebo volitelného systému zavěšení kol Quadra-Lift® a ještě mnohem více.

JEEP® GRAND CHEROKEE

Vyzkoušejte u nejbližšího prodejce.

KATALOG JEEP® GRAND CHEROKEE

Stáhněte si nebo objednejte katalog Jeep® Grand Cherokee