GRAND CHEROKEE INSPIROVANÝ ZÁVODĚNÍM

Jeep® Grand Cherokee SRT® se může pochlubit prvotřídními vlastnostmi a schopnostmi, díky nimž můžete zazářit i na závodním okruhu. Jedná se o nejsportovnější a nejvýkonnější Jeep® Grand Cherokee vůbec. Nevěříte? Podívejte se na čísla. Zrychlení z 0 na 100 km/h za méně než 5 sekund a maximální rychlost 257 km/h. A to je jen začátek.

2017 SRT®

ČERNÁ DIAMOND BLACK ČERVENÁ RED VELVET ČERVENÁ REDLINE BÍLÁ BRIGHT WHITE BÍLÁ IVORY WHITE STŘÍBRNÁ BILLET SILVER ŠEDÁ GRANITE CRYSTAL ŠEDÁ RHINO MODRÁ TRUE BLUE
ČERNÁ DIAMOND BLACK
ČERVENÁ RED VELVET
ČERVENÁ REDLINE
BÍLÁ BRIGHT WHITE
BÍLÁ IVORY WHITE
STŘÍBRNÁ BILLET SILVER
ŠEDÁ GRANITE CRYSTAL
ŠEDÁ RHINO
MODRÁ TRUE BLUE
ČERNÁ DIAMOND BLACK

2017 SRT®

Jeep® Grand Cherokee SRT® se může pochlubit prvotřídními vlastnosmi a schopnostmi, díky nimž můžete zazářit i na závodním okruhu. Jedná se o nejsportovnější a nejvýkonnější Jeep® Grand Cherokee vůbec.
MORE INFO
Jeep® Grand Cherokee SRT® se může pochlubit prvotřídními vlastnosmi a schopnostmi, díky nimž můžete zazářit i na závodním okruhu. Jedná se o nejsportovnější a nejvýkonnější Jeep® Grand Cherokee vůbec.
 

AGRESIVNÍ VZHLED

Odvážná černá příď vozu a zcela nová přední maska dodávají modelu Grand Cherokee SRT® skutečně ojedinělý vzhled. Podívejte se na masivní dvojité panoramatické střešní okno CommandView®. Tento volitelně dostupný prvek vám otevírá široké obzory a možnost zakusit jízdu otevřeným nebem nad hlavou. Díky nejmodernějším bixenonovým světlometům, směrovkám a novým mlhovým LED světlům nabízí Grand Cherokee SRT® vzhled, na který se nezapomene.

PŘIPRAVEN NA ZÁVODNÍ DRÁHU

Jeep® Grand Cherokee SRT® je vybaven exkluzivním interiérem, který je připraven vyrazit na závodní dráhu, se spoustou stylových prvků a prémiových detailů. Zcela nový charakteristický kožený interiér v černé barvě a výrazná hlavice řadicí páky SRT® doplňují volant SRT® s plochou dolní částí. Sedadla inspirovaná závodními vozy, prvky z uhlíkových vláken, 7palcový informační displej řidiče s okamžitými údaji o okamžitém zrychlení spolu vytvářejí vzrušující kokpit, který vám poskytne ty nejintenzivnější zážitky.

grand-cherokee-srt

ÚDAJE O VÝKONU V REÁLNÉM ČASE

Na vlastní oči se přesvědčte o vynikajících výkonech nového vozu Jeep® Grand Cherokee SRT®. Díky systému UConnect 8.4 s navigací a funkcí Performance budete moci v reálném čase sledovat všechny výkonové parametry vozu a údaje o zrychlení a přetížení.

VÝKON VE VAŠICH RUKOU

Jeep® Grand Cherokee SRT® dokáže překonávat i ty největší výzvy. Přizpůsobte si jízdní vlastnosti tak, aby byly jedinečné. Pociťte výkon motoru 6.4 HEMI® V8 na vlastní kůži, stiskněte tlačítko Launch Control pro raketový rozjezd a nechte se jeho výkonem přišpendlit do sedadla.