SCHOPNOSTI NA ÚROVNI TRAIL RATED®

Logo Trail Rated® je symbolem schopnosti vozu podávat skvělé výkony na různém povrchu a za všech podmínek počasí. V rámci certifikace Trail Rated® se testuje celkem pět klíčových oblastí schopností vozu: trakce, světlá výška, manévrovatelnost, výkyv náprav a brodivost. Grand Cherokee Trailhawk® a další verze, které jsou vybavené volitelným paketem Off-road, se mohou pyšnit označením s certifikací Trail Rated® .

PODÍVEJTE SE, JAK SI VŮZ GRAND CHEROKEE ZASLOUŽIL SYMBOL TRAIL RATED®

TRAILHAWK®

Grand Cherokee Trailhawk je nejschopnějším SUV ve své třídě. V terénu dominuje díky svým offroadovým schopnostem a výbavě, jako je pneumatické odpružení Quadra-Lift®, systém Selec-Speed® Control a pohon všech kol Quadra-Drive® II s uzávěrkou samosvorného diferenciálu ELDS na zadní nápravě.

image

SCHOPNOSTI POHONU 4x4

Jeep® Grand Cherokee nabízí tři systémy pohonu všech kol v závislosti na stupni výbavvy: Quadra-Trac II®, Quadra-Trac II® SRT a Quadra-Drive® II. Pokud tedy potřebujete projet drsným terénem za nepříznivého počasí, na váš Grand Cherokee se můžete spolehnout.

MOTORY

image

3.0 V6 MULTIJET II

Vznětový přeplňovaný motor 3.0 V6 Multijet II nabízí ekologickou technologii s nízkými emisemi CO2. Tato kultivovaná pohonná jednotka pomáhá dosahovat optimální spotřeby paliva při fascinujícím výkonu. V kombinaci s moderní osmistupňovou automatickou převodovkou dokáže Jeep® Grand Cherokee táhnout přívěs o hmotnosti až 3500 kg.

3.6 PENTASTAR® V6 VVT

Zážehový motor Pentastar® V6 o objemu 3,6 litru je spojen s vyjímečnou osmistupňovou automatickou převodovkou s možností řadit pádly pod volantem. Režim Eco pomáhá dosahovat impozantně nízké spotřeby paliva a paket Tažení přívěsu umožňuje modelu Grand Cherokee táhnout přívěs o hmotnosti až 2268 kg.

5.7 V8 MDS VVT

Zážehový motor 5.7 V8 vybavený technologií úspory paliva má impozantní výkon 259 kW při 5200 ot./min a točivý moment 520 Nm. Maximální hmotnost pro tažení dosahuje až 3500 kg. Zdokonalená osmistupňová automatická převodovka a režim Eco pomáhají dosahovat vynikající spotřeby paliva.

HMOTNOST TAŽENÉHO PŘÍVĚSU AŽ 3500 KG

Grand Cherokee při správné výbavě je schopen táhnout přívěs o maximální hmotnosti až 3500 kg.

engine icon
3.0 V6 MULTIJET II

vehicle icon
3500
engine icon
3.6 PENTASTAR V6 VVT226800/2500

vehicle icon
2268
engine icon
5.7 V8 MDS VVT

vehicle icon
3500

JEEP® GRAND CHEROKEE

Vyzkoušejte u nejbližšího prodejce.

KATALOG JEEP® GRAND CHEROKEE

Stáhněte si nebo objednejte katalog Jeep® Grand Cherokee