SEDADLA

 • LAREDO
  • ČERNÝ TEXTIL
 • LIMITED
  • ČERNÁ KŮŽE
  • BÉŽOVÁ KŮŽE
 • OVERLAND
  • KŮŽE NAPPA
  • KŮŽE NAPPA HNĚDÁ / MODRÁ
  • KŮŽE NAPPA BÉŽOVÁ
 • SUMMIT
  • KŮŽE NATURA PLUS
  • KŮŽE LAGUNA
 • TRAILHAWK®
  • KŮŽE NAPPA
ČERNÁ MOROCCO
ČERNÁ MOROCCO

Textilní sedadla Wallace II a Sheldon v barvě černá Morocco jsou standardní výbavou u stupně výbavy Grand Cherokee Laredo. Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče umožňuje nastavit několik poloh pro vyšší pohodlí.

KŮŽE ČERNÁ MOROCCO
KŮŽE ČERNÁ MOROCCO

Kožená sedadla Capri v černé barvě Morocco jsou standardní výbavou verze Grand Cherokee Limited. Přední a zadní sedadla jsou vyhřívaná pro zajištění komfortu během chladných dní.

KŮŽE SVĚTLE BÉŽOVÁ ZIMBABWE
KŮŽE SVĚTLE BÉŽOVÁ ZIMBABWE

Kožená sedadla Capri v barvě světle béžová Zimbabwe jsou standardní výbavou verze Grand Cherokee Limited. Přední a zadní sedadla jsou vyhřívaná pro zajištění komfortu během chladných dní.

ČERNÁ MOROCCO
ČERNÁ MOROCCO

Sedadla čalouněná perforovanou kůží Nappa Axis II v černé barvě Morocco s výrazným světlým prošíváním v barvě Moroccan Sun jsou standardní výbavou verze Grand Cherokee Overland. Přední sedadla jsou odvětrávaná. Ventilátory uvnitř sedadel zajišťují cirkulaci chladnějšího vzduchu z kabiny a odvádí horký vzduch z povrchu sedadla pro vysoký komfort na dlouhých cestách.

MODRÁ INDIGO VESUVIO / HNĚDÁ Jeep®
MODRÁ INDIGO VESUVIO / HNĚDÁ Jeep®

Sedadla čalouněná perforovanou kůží Nappa Axis II v modré barvě Indigo Vesuvio a hnědé Jeep® s výrazným perleťovým prošíváním jsou standardní výbavou verze Grand Cherokee Overland. Přední sedadla jsou odvětrávaná. Ventilátory uvnitř sedadel zajišťují cirkulaci chladnějšího vzduchu z kabiny a odvádí horký vzduch z povrchu sedadla pro ještě větší komfort na dlouhých cestách.

SVĚTLE BÉŽOVÁ NEPAL
SVĚTLE BÉŽOVÁ NEPAL

Sedadla čalouněná perforovanou kůží Nappa Axis II ve světle béžové barvě Nepal s hnědým prošíváním jsou standardní výbavou verze Grand Cherokee Overland. Přední sedadla jsou odvětrávaná. Ventilátory uvnitř sedadel zajišťují cirkulaci chladnějšího vzduchu z kabiny a odvádí horký vzduch z povrchu sedadla pro ještě větší komfort na dlouhých cestách.

ČERNÁ MOROCCO
ČERNÁ MOROCCO

Sedadla čalouněná perforovanou kůží Natura Plus v černé barvě Morocco jsou standardní výbavou verze Grand Cherokee Summit.

HNĚDÁ GRAND CANYON
HNĚDÁ GRAND CANYON

Sedadla čalouněná perforovanou kůží Natura Plus v hnědé barvě Grand Canyon jsou volitelnou výbavou u modelu Grand Cherokee Summit.

ŠEDÁ SKI – INDIGO / ŠEDÁ SKI
ŠEDÁ SKI – INDIGO / ŠEDÁ SKI

Interiér čalouněný kůží Laguna patří k nejluxusnějšímu volitelnému provedení sedadel a kabiny. Kožená sedadla v šedé barvě s prvky v modrém provedení Indigo a šedým prošíváním vytvářejí opravdu prvotřídní, luxusní prostor pro cestování. Perforovaný povrch sedadel je vyhřívaný v chladném počasí a odvětrávaný za horkých dní.

ČERNÁ MOROCCO / RUBÍNOVĚ ČERVENÁ
ČERNÁ MOROCCO / RUBÍNOVĚ ČERVENÁ

Kožená sedadla Nappa axis II ve stylu SRT® v kombinaci se semišem v černé barvě Morocco a výrazným prošíváním v rubínově červené barvě jsou standardní výbavou verze Grand Cherokee Trailhawk®. Dokonale tvarovaná sedadla vás pevně udrží na místě během všech vašich dobrodružství v terénu. Přední sedadla jsou odvětrávaná. Ventilátory uvnitř sedadel zajišťují cirkulaci chladnějšího vzduchu z kabiny a odvádí horký vzduch z povrchu sedadla pro ještě vyšší komfort na dlouhých cestách.

DOPŘEJTE SI KOMFORT

Luxusní kožené čalounění pokrývá téměř všechna místa - sedadla, palubní desku, panely dveří, sředovou konzolu i odkládací schránku.

NEKONEČNĚ PŘÍJEMNÉ DETAILY

STŘEŠNÍ OKNO COMMANDVIEW®

Užívejte si nový výhled s volitelným střešním oknem CommandView®. Skládá se ze dvou posuvných střešních panelů s elektrickým ovládáním a elektricky ovládané sluneční clony. K dispozici je také jednodílné střešní okno.

JEEP® GRAND CHEROKEE

Vyzkoušejte u nejbližšího prodejce.

KATALOG JEEP® GRAND CHEROKEE

Stáhněte si nebo objednejte katalog Jeep® Grand Cherokee