ROBUSTNÍ A MAJESTÁTNÍ EXTERIÉR

Jeep® Grand Cherokee 2017 nabízí nový vzhled exteriéru, inovovanou přední masku chladiče a mlhová LED světla. Stylový a robustní exteriér vozu Grand Cherokee je navržen s elegancí, která je podpořena sebejistotou díky schopnostem vozu pohybovat se v každém terénu a počasí.

Grand Cherokee

KOLA

Grand Cherokee je skvěle připraven pro všechna epická dobrodružství v terénu i na silnici, a to od střechy až po kola a pneumatiky. Vedle systému monitorování tlaku v pneumatikách nabízeného ve standardu je k dispozici volitelný paket Off-Road, který nabízí 18" kola s pneumatikami All Terrain.

VRCHOL LUXUSU

Zadní část modelu Jeep® Grand Cherokee nabízí velká koncová světla s aerodynamickým spoilerem a LED osvětlením. Zadní výklopné dveře zajišťují velmi dobrý výhled z vozu. Spodní část charakterizují dvojité koncovky výfuku. Plnicí hrdlo palivové nádrže bez víčka a volitelné elektrické ovládání zadních výklopných dveří přispívají k jednoduché obsluze a pohodlí. Grand Cherokee Summit se navíc dodává s integrovaným tažným zařízením s krytem.

JEEP® GRAND CHEROKEE

Vyzkoušejte u nejbližšího prodejce.

KATALOG JEEP® GRAND CHEROKEE

Stáhněte si nebo objednejte katalog Jeep® Grand Cherokee