VÍCE NEŽ 70 DOSTUPNÝCH PRVKŮ BEZPEČNOSTI

Karoserie vozu Jeep® Grand Cherokee ukrývá svět standardních a volitelně dostupných prvků výbavy zaměřených na bezpečnost, které vám poskytnou jistotu za volantem a pomohou ochránit vás i spolucestující.

PASIVNÍ OCHRANA

Grand Cherokee ve standardu nabízí vícestupňové airbagy řidiče a spolujezdce a doplňkové boční hlavové airbagy.

image

AKTIVNÍ OCHRANA

Asistenční systémy řidiče upozorňují a pomáhají mu v náročných jízdních situacích. Systém varování před čelním nárazem s aktivním brzděním a adaptivní tempomat se systémem stop/go jsou pouze dva z nich.

image

MONITOROVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU

Systém monitorování mrtvého úhlu (BSM) využívá dvojici radarových senzorů a kontroluje neustále prostor mrtvých úhlů mezi vaším a ostatními vozy na obou stranách. Když systém detekuje vozidlo, které je příliš blízko, ozve se zvukový signál a ve vnějších zpětných zrcátkách se rozsvítí výstražná kontrolka.

PARKOVACÍ ASISTENT

Parkování a výjezd z parkovacího místa může být někdy obtížné. Grand Cherokee byl ale navržen tak, aby vám to usnadnil.

PRVOTŘÍDNÍ BEZPEČNOST A KONTROLA ZA VŠECH OKOLNOSTÍ

Řada bezpečnostních prvků a senzorů pomáhá udržovat směrovou stabilitu vozu a poskytuje automaticky nápravu, když je zjištěna odchylka od zamýšleného směru. Systém elektronické kontroly stability (ESC) koordinuje elektronický systém zabraňující převrácení vozu (ERM), protiblokovací brzdový systém (ABS) a systém kontroly trakce v celém rozsahu rychlostí, přičemž každý z nich se aktivuje v okamžiku, kdy je detekován prokluz kol.

JEEP® GRAND CHEROKEE

Vyzkoušejte u nejbližšího prodejce.

KATALOG JEEP® GRAND CHEROKEE

Stáhněte si nebo objednejte katalog Jeep® Grand Cherokee