PRO VAŠI ZÁBAVU A POHODLÍ

Zaposlouchejte se do své oblíbené hudby a vychutnejte si prvotřídní, kvalitní zvuk. Nový Jeep® Cherokee je vybaven prémiovým audiosystémem navrženým ve spolupráci s odborníky společnosti Alpine®, který nabízí 9 reproduktorů, 8″ subwoofer a 506 wattů akustického výkonu.

OVLADAČE NA VOLANTU

Nový Jeep® Cherokee nabízí špičkovou technologii umožňující ovládat vše jednoduchým a intuitivním způsobem, a to prostřednictvím ovladačů na volantu. Přepínejte mezi FM a DAB rádiem nebo rozhlasovými stanicemi, regulujte hlasitost nebo zvolte jinou skladbu, vybírejte kontakty, kterým chcete volat - to vše bez nutnosti sundat ruce z volantu. Jakmile tento způsob ovládání infotainmentu jednou vyzkoušíte, už nikdy nebudete chtít jiný.

UCONNECTTM

Objevte všechny možnosti, které přináší konektivita a digitální svět. Systémy UconnectTM příští generace (za příplatek) poskytují řidiči uživatelsky přívětivou a bezpečně ovladatelnou technologii. Zůstaňte ve spojení se světem, s přáteli a se vším, na čem vám záleží. Ovládejte jen dotykem prstů váš chytrý telefon, navigaci nebo sledujte vaše offroadová dobrodružství v nespoutané přírodě.

UNCONNECT™ LIVE

VÁŠ SVĚT NA DOSAH RUKY

ZAHRNUTÉ FUNKCE

Twitter

Zůstaňte ve spojení se světem, kontrolujte svůj účet a buďte v obraze i na cestách.

TuneIn

Vyhledejte kartu svých oblíbených položek, kde jsou ikony pro přenos oblíbené hudby z více než 100 000 internetových rozhlasových stanic.

Deezer

Vyhledejte a poslouchejte hudbu, kterou máte rádi.

Reuters

Ani při jízdě autem nepřestávejte dostávat informace ze světa podnikání a financí a nejnovějšími zprávy z USA a celého světa.

ZAHRNUTÉ FUNKCE

HD TRAFFIC

Šetřete čas každý den díky informacím v reálném čase od 80 milionů uživatelů mobilních telefonů.

Body zájmu TomTom

Najděte snadno ve vašem okolí místo, které hledáte. Vyhledávat můžete podle kategorie, obchodního názvu nebo klíčových slov ve vlastním jazyce.

Rychlostní radary

Nastavte si příjem upozornění na rychlostní radary. Zvýšíte tak bezpečnost jízdy na cestách a ušetříte za případné pokuty.

Počasí

Nenechte počasí, aby vám narušilo plány. Můžete si upravit trasu cesty na základě informací o počasí v reálném čase.

VERZE MODELU JEEP® CHEROKEE

Najděte verzi, která je vhodná právě pro vás

NOVÝ JEEP® CHEROKEE

Vyzkoušejte u nejbližšího prodejce

JEEP® CHEROKEE

Stáhněte si nebo objednejte katalog k novému vozu Jeep® Cherokee